Na inaugurację Opolskiej Ligi Juniorów Starszych podopieczni Tomasza Hejduka zrewanżowali się Małejpanwi Ozimek i pokonali rywali 3:1 !
Wynik otworzył  Marcel Socha, a dwa kolejne trafienia zaliczył Piotr Ogorzałek. Cały mecz toczył się pod dyktando Chemika, którego zawodnicy zmarnowali jeszcze kilka sytuacji na podwyższenie wyniku. Niemniej trzy punkty cieszą.

Od udanego rewanżu z Małąpanwią Ozimek Juniorzy Starsi rozpoczęli rundę rewanżową w Opolskiej Lidze Juniorów. Mecz toczył się pod dyktando gospodarzy. W 4 minucie Chemiczni mogli prowadzić, ale dogodnej sytuacji nie wykorzystał Ogorzałek nie trafiając w bramkę z czterech metrów. Trzy minuty później, po ładnej kontrze kolejna sytuacja bramkowa, ale nasz napastnik głową nie trafia w światło bramki. Udokumentowaniem przewagi Chemika była zdobyta bramka przez Marcela Sochę, który strzałem z dystansu pokonał golkipera z Ozimka.
Kilka minut później Ozimek nieoczekiwanie po błędzie naszego bramkarza wyrównuje na 1-1. Po stracie bramki rozdrażnieni Juniorzy Chemika stwarzają kolejne sytuacje i za sprawą Ogorzałka podwyższają wynik na 2-1. Takim rezultatem kończy się pierwsza połowa.

W drugiej połowie obraz gry nie ulega zmianie. Chemik kontroluje mecz czego efektem jest bramka zdobyta ponownie przez Ogorzałka. Mimo wielu sytuacji ze strony Chemika wynik nie ulega zmianie. Mecz kończy się rezultatem 3-1 i jest udanym rewanżem za porażkę w rundzie jesiennej. W spotkaniu w Juniorach Starszych zadebiutował Junior Młodszy – Sebastian Celt. W Chemicznej drużynie pierwszy oficjalny ligowy mecz rozegrał pozyskany z Koksownika Zdzieszowice Darek Sitko.

Następny mecz Chemika rozegrany zostanie nietypowo – 29 marca, tj wtorek, gdzie Chemik zmierzy się w Prudniku z Pogonią.  Trener Hejduk liczy na wsparcie zawodników na co dzień grających w pierwszym zespole w IV lidze.

Chemik: Bąbol – Celt, Sitko, Wierzba, Abramik – Pilch – Socha, M.Paczulla, Lewicki – Ogorzałek, Różycki