Nie udały się w ten weekend mecze naszej Akademii Piłkarskiej Chemik. Wszystkie nasze zespoły grały z brzeską Stalą i niestety wszystkie swoje mecze przegrały. Trójmecz pomiędzy Chemikiem a Stalą Brzeg zakończył się absolutnym triumfem naszych rywali. Po kolei…

 

W piątek – w Opolskiej Lidze Trampkarzy Chemiczni mieli wyjechać do Brzegu na mecz ze Stalą. Niestety nasi zawodnicy do Brzegu nie pojechali, ponieważ w drużynie panuje prawdziwa epidemia, zespół zdziesiątkowały choroby i dlatego wyjazd został odwołany. Mecz zakończy się oczywiście walkowerem 3-0 dla Stali , który uwzględniliśmy już w tabeli. Mamy nadzieję, że kłopoty drużyny Łukasza Rogacewicza są przejściowe i już niebawem uda się wszystko naprowadzić na normalne tory.

 

W sobotnie przedpołudnie w Opolskiej Lidze Juniorów Starszych – Juniorzy Starsi Tomasza Hejduka pojechali do Brzegu na mecz ze Stalą i ulegli niestety 0-1 po meczu w którym nasi zawodnicy mieli przewagę, ale niestety bramka z 23 minuty Arkadiusza Kota przesądziła o zwycięstwie gospodarzy.

 

CHEMIK wystąpił w składzie: Kuliński – Wiszniewski ( 60.Sobczuk ), Sitko, Celt, Lelicki – Abramik, Cymerman, Bajor ( 25.Dydfeld ), Augustyn – M.Paczulla, Ogorzałek ( 71.Sulima )
Żółte kartki: Urysz , Kędra, Gawroński ( Brzeg ) oraz Sobczuk (Żółta ) i Dydfeld ( Czerwona ) Chemik

 

Dzisiaj, tzn. w niedzielę, w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych odbył się mecz, który zakończył brzeski tryptyk. Niestety i Juniorzy Młodsi Mateusza Sadyka nie dali rady ze Stalą Brzeg i ulegli na własnym stadionie rywalowi aż 0-5.

 

Skład Chemika: Trybuła – Zinko, Wałoszek, Zwolankiewicz, Borkowski, Kita, Maibaum, Wojciechowski, Duk, Tkaczyk, Filipiak
Na zmiany wchodzili: Gołąb, Kowaś, Tomeczek, Kula, Kozubek, Tyborowski

 

Życzymy naszym zespołom młodzieżowym szybkiego wylizania ran i zdobyczy punktowych w następnej kolejce. Trampkarze podejmują Start Namysłów, Juniorzy Starsi zmierzą się z silną Pomologią Pruszków, a młodsi wyjadą do Prudnika i zmierzą się ze Spartą-Pogonią. Jutro odbędzie się także 3 kolejka w Lidze Młodzików, gdzie Chemik wyjeżdża na mecz do Biedrzychowic z miejscowym Rolnikiem.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.