Wciąż nie wierząc w to co stało się wczoraj , musimy niestety przejść do pozostałych informacji klubowych. Ta, którą przedstawiamy w dniu dzisiejszym na szczęście jest z kategorii bardzo dobrych. Dzisiaj do składu pierwszego zespołu dołączono nowego, bardzo młodego zawodnika.

 

2000_MACHNIK_ŁUKASZ_JUN_MLPOL_7032 2

Pomocnik Łukasz Machnik ( 16 lat, ur 27.02.2000 ), bo o nim mowa, gra w Juniorach Młodszych u trenera Mateusza Sadyka. Został dostrzeżony, a sztab szkoleniowy Chemika postanowił dać temu zawodnikowi szansę rozwoju w pierwszym zespole !

 

Gratulujemy młodemu piłkarzowi awansu i wierzymy, że trenując ze starszymi kolegami nabierze piłkarskiego doświadczenia. Awans co trzeba podkreślić nie wziął się znikąd. To dobra praca szkoleniowa w klubie, to program i jasne cele również naszego partnera ( PG 5 w Kędzierzynie-Koźlu, który mamy nadzieję stanie się kuźnią młodych talentów ).
Jednocześnie trzeba podkreślić, że nominacja Łukasza Rogacewicza powinna być wyraźnym sygnałem dla wszystkich młodych piłkarzy Chemika, którzy poważnie traktują piłkę nożną i regularnie uczestniczą w zajęciach. Warto trenować i walczyć, warto się rozwijać, warto dawać z siebie wszystko i warto mieć marzenia. Te o piłkarskich salonach wcale nie muszą być aż tak bardzo odległe…

 

…Z całą pewnością będziemy się przyglądać rozwojowi nowego zawodnika w kadrze trenera Łukasza Rogacewicza. Życzymy mu powodzenia, zachęcając do dalszej dobrej pracy na treningach.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.