W poniedziałkowym meczu ligi młodzików drużyna Chemika Kędzierzyn-Koźle wysoko pokonała zespół LZS Gierałtowice 21-0.

Tylko 10 minut drużyna z Gierałtowic broniła się dzielnie i skutecznie odpierała falowe ataki zawodników Chemika. Po stracie bramki w 11 minucie, gra była już jednostronna i pod wyraźne dyktando zespołu z Kędzierzyna-Koźla.Do przerwy 6-0, a w II połowie młodzi Chemicy jeszcze bardziej podkręcili tempo gry i ostatecznie wygrali 21-0.
Celem meczu było doskonalenie gry zespołowej, dokładności podań i skuteczności pod bramką rywala i cel ten został osiągnięty w stopniu zadowalającym.
Skład Chemika:Tobiasz Nikula, Paweł Brendecki, Sebastian Dronia, Przemek China(2 gole), Marcel Patraś(2 gole), Daniel Łeśko(6 goli), Wojtek Zych(2 gole), Fabian Szmidt(1 gol), Daniel Klich(4 gole), Patryk Mateja(1 gol), Jacek Asman(1 gol), Michał Koneczny(2 gole), Dominik Boczoń, Aleks Urbanowski.

Już w środę 26.04.o godz.18.00 kolejny mecz w lidze młodzików.Tym razem gramy na wyjeździe z bardziej wymagającym rywalem drużyną Odrzanki Dziergowice. Wyjazd w środę z pod pływalni w Kędzierzynie o godz.17.00.
Skład ten sam co dzisiaj uzupełniony Pawłem Wikarkiem i Mateuszem Murasem.
Zawodnicy,którzy nie jadą na mecz przychodzą w środę na trening z grupą orlików trenera Rafała Bokwy o g.17.00 na boisko na Piastach.