W dniu dzisiejszym przygotowania do nowego sezonu 2017/2018 rozpoczęli Juniorzy Starsi. Nowym trenerem naszego zespołu został Paweł Służałek, który pomimo młodego wieku ( rocznik 1990 ) ma już spore doświadczenie w pracy szkoleniowej.

 

 

Jako zawodnik grał w Śląsku Reńska Wieś, Po-Ra-Wiu Większyce, RTS-ie Odrze K-Koźle oraz w Ruchu Zdzieszowice. Pracę trenerską rozpoczął od macierzystego Śląska Reńska Wieś. Następnie był asystentem w II-ligowym wówczas Ruchu Zdzieszowice. Pracował także w Pomologii Prószków, LZS-ie Leśnica, oraz prowadził Kadrę Województwa Opolskiego rocznika 1999. Przez ostatnie dwa sezony był pierwszym trenerem Juniorów Starszych MKS-u Gogolin, z którym z powodzeniem występował w Opolskiej Lidze Juniorów. Teraz przyszedł czas na Juniorów Starszych Chemika i wierzymy, że powtórzy doskonałe miejsca, które wraz z Juniorami Starszymi osiągnął Tomasz Hejduk. Witamy !!

 

 

Jak już wspomnieliśmy we wstępie tego newsa, w dniu dzisiejszym Juniorzy Starsi rozpoczęli zajęcia treningowe. Treningi odbywać się będą cztery razy w tygodniu, a do czasu rozpoczęcia rozgrywek ligowych, które rozpoczną się 19 sierpnia, przewiduje się rozegranie czterech, pięciu meczów sparingowych.

 

Już w najbliższą sobotę 22 lipca, Chemiczni wyjadą do Wodzisławia Śląskiego i zmierzą się ze swoimi rówieśnikami z Odry. Kolejny sparing, który na dzień dzisiejszy jeszcze nie jest w 100% potwierdzony to mecz środowy ( 26 lipca ) z Pogonią Prudnik ( Juniorzy Starsi ). Następnym sparingiem będzie rozegrany 28 ( piątek), lub 29 ( sobota ) lipca w Cisku z beniaminkiem ligi okręgowej seniorów miejscową Victorią. Dwa ostatnie sparingi to wyjazd do Rybnika na mecz z juniorami ROW-u Rybnik – 5 sierpnia, oraz 12 sierpnia na Stadionie Kuźniczka pojedynek z juniorami Sparty Lubliniec.

 

Z kadry poprzedniego sezonu aż 11 zawodników kończy wiek juniora starszego i oczywiście w następnym sezonie nie zobaczymy ich już na boiskach OLJ. Są to: M.Kuliński, S.Sobczuk, D.Sitko, M.Augustyn, D.Wientzek, J.Abramik, G.Sulima, D.Lewicki, P.Ogorzałek, M.Paczulla i M.Dydfeld.

 

Celem kadry szkoleniowej Juniorów Starszych oraz Zarządu Chemika, będzie uzupełnienie kadry, w której z powyższych przyczyn szykują się spore przetasowania. O wszelkich ruchach kadrowych, wynikach sparingów naszych Juniorów Starszych, będziemy informowali na bieżąco.

 

 

 

Foto: Gmina Gogolin, opublikował Donat Przybylski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.