Na stronie Opolskiego Związku Piłki Nożnej opublikowano terminarze najwyższych lig młodzieżowych w naszym województwie – czyli Opolskiej Ligi Juniorów, Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych oraz Opolskiej Ligi Trampkarzy.

 

 

Przy okazji opublikowania terminarzy miło nam poinformować, że pomimo zajęcia pozycji spadkowej przez trampkarzy w poprzednim sezonie, nasi zawodnicy z tej kategorii wiekowej utrzymali się w najwyższej klasie rozgrywkowej na Opolszczyźnie!!  Te bardzo dobre wieści z OZPN Opole potwierdziły tylko krążącą w drugim obiegu informację o utrzymaniu naszego zespołu w OLT!

 

 

 

Nasza najstarsza grupa Akademii Piłkarskiej Chemika czyli Juniorzy Starsi rozgrywki rozpoczną 19 sierpnia. Tego dnia o godzinie 11:00 na Stadionie Kuźniczka Chemik podejmie OKS Olesno.

 

Juniorzy Młodsi 20 sierpnia o godzinie 11:00 w inauguracyjnej kolejce OLJM wyjadą do Łubnian na mecz z miejscowym Śląskiem.

 

Nasi Trampkarze rozpoczną rozgrywki w OLT 21 sierpnia i o godzinie 17:00 podejmować będą na własnym stadionie MKS MOSiR II Opole.

 

 

Pełne terminarze wszystkich sekcji młodzieżowych ukażą się niebawem na naszej stronie w odpowiednich zakładkach. W tym momencie w zakładce Akademia Piłkarska – Juniorzy Starsi – Tabela i terminarz znajdziecie Państwo kalendarz gier Opolskiej Ligi Juniorów. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z jego zawartością.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.