1/32 finału – 23 sierpnia
Błękitni II Jaryszów, LZS Bodzanów, LZS Starościn, Rodło Opole, Swornica Czarnowąsy, Śląsk Łubniany – wolny los.
LZS Rudniki 4-0 UKS Karnków 23 sierpnia, 17:30
Wojciech Popczyk 15, Mateusz Dziewulski 68, 71, Marcin Jurczyk 74
Jedność Rozmierka 0-17 Małapanew Ozimek 23 sierpnia, 17:30
Bartłomiej Semik 2, 31, 36, 44, 49, 50, 56, 57, 65, 73, 80, Paweł Wróblewski 6, Tomasz Suchecki 17, Michael Komor 35, 43, Adrian Zyla 62, Kacper Kamiński 89
LZS Ligota Oleska 2-3 Porawie Większyce 23 sierpnia, 17:30
Krystian Skowronek 27, 83 – Mateusz Jędrzejczyk 68, Bartosz Adamus 72, Adam Makowski 81
Piast Strzelce Opolskie 3-0 OKS Olesno 23 sierpnia, 17:30
Mateusz Weiss 33, Grzegorz Chojnowski 75, Kevin Ficek 83 (s)
Hetman Byczyna 2-6 LZS Starowice 23 sierpnia, 17:30
Szymon Kostrzewa 76, Janusz Luberda 77 – Piotr Puda 17, Tomasz Jaworski 52, Damian Szpala 57, 79, Michał Łoziński 64, 72
Porawie II Większyce 0-4 Stal Brzeg 23 sierpnia, 17:30
Dominik Bronisławski 51, Dawid Lipiński 60, Wojciech Jurek 65, Piotr Mendak 84
LZS Przywory 3-4 KS Krasiejów 23 sierpnia, 17:30
Piotr Popiołek 13, Tomasz Kessler 77, 87 – Edmund Machnik 33, 74, 90, Kamil Wręczycki 58
Victoria Chróścice 4-0 Silesius Kotórz Mały 23 sierpnia, 17:30
Maciej Świętek 14, Pawło Kowal 55, 59, Paweł Perz 86
TOR Dobrzeń Wielki 1-2 Unia Kolonowskie 23 sierpnia, 17:30
Denis Luptak 22 – Piotr Ostrowski 43, Mariusz Spałek 48
Olimpia Lewin Brzeski 1-0 Polonia Nysa 23 sierpnia, 17:30
Arkadiusz Kot 90
LZS Dytmarów 3-1 LZS Piotrówka 23 sierpnia, 17:30
Robert Kasprzycki 8, 85, Grzegorz Krzywoń 82 – Brain Obem 30
LZS Skorogoszcz 1-2 MKS Gogolin 23 sierpnia, 17:30
Mateusz Chruściel 65 – Mateusz Wróbel 36, 41
GKS Grodków 0-7 Skalnik Gracze 23 sierpnia, 17:30
Zygmunt Bąk 15, 27, 36, Jarosław Hraca 40, 52, 89, Piotr Kozłowski 75
LZS Chrząstowice 0-9 Ruch Zdzieszowice 23 sierpnia, 17:30
Dariusz Zapotoczny 14, 35, Dawid Rudnik 18, 25, 82, Bartosz Zychowicz 41, Piotr Mularczyk 58 (s), Dawid Czapliński 66, Denis Sotor 80
LZS Mechnice 3-8 LZS Kup 23 sierpnia, 17:30
Dennis Greinert 41, 89, Kornel Zyla 88 – Grzegorz Gryl 4, 25, 37, 55, Paweł Grabowiecki 17, 48, Krystian Pudełko 27, Mateusz Łepski 87
Sparta Paczków 0-5 Polonia Głubczyce 23 sierpnia, 17:30
Przemysław Zawadzki 17, Szymon Grek 22, Dariusz Hajduk 55, Marcin Karwowski 62, Kacper Pawlus 90
GLKS Kietrz 1-2 Start Namysłów 23 sierpnia, 17:30
Kamil Bednarz 11 – Adrian Ptak 22, Wojciech Czech 40
Źródło Krośnica 0-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 23 sierpnia, 17:30
Filip Maziarz 39, Patryk Paczulla 57, Marcin Paczulla 81
Czarni Otmuchów 1-3 Orzeł Branice 23 sierpnia, 17:30
Kamil Marszałek 12 – Roman Stalmach 61, 86, Petr Baczke 89
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 7-0 Racławia Racławice Śląskie 23 sierpnia, 17:30
Łukasz Mizak 11, 31, 35, 48, 73, 82, Adam Kupka 43
Start Siołkowice Stare 0-3 LZS Walce 23 sierpnia, 17:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Orzeł Źlinice 3-2 LZS Gronowice 23 sierpnia, 17:30
Ołeh Kałabaj 30, Tomasz Koc 39, Jakub Malinowski 75 – Marcin Jantos 14, Mateusz Kudełko 20
LZS Racławiczki 0-9 KS Krapkowice 23 sierpnia, 17:30
Sylwester Szymański 18, Piotr Sobota 27, 66, Rafał Niespodziński 44, Jarosław Wośko 60, 69, 70, 75, Daniel Rychlewicz 62
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-4 Agroplon Głuszyna 23 sierpnia, 17:30
Krzysztof Szady 84 – Aleksander Muzyka 8, Przemysław Dubiel 49, Radosław Mikulski 59, Daniel Wrześniewski 80
Polonia Karłowice 1-2 Naprzód Jemielnica 23 sierpnia, 17:30
Krzysztof Pawlik 4 – Klaudiusz Tacica 10, Jakub Szłapa 60
Żubry Smarchowice Śląskie 2-3 Pogoń Prudnik 23 sierpnia, 17:30
Mateusz Wsół 3, Damian Raszewski 13 – Patryk Surma 42, Dawid Cajzner 50, Jakub Milewski 60

 

 

 

1/16 finału – 6 września
Swornica Czarnowąsy 2-3 Piast Strzelce Opolskie 6 września, 17:00
Mateusz Fiks 23, Marcin Rogowski 39 – Patryk Sowiński 31, Damian Krawczyk 87, Dennis Gordzielik 90
LZS Bodzanów 0-7 Polonia Głubczyce 6 września, 17:00
MKS Gogolin 4-2 LZS Kup 6 września, 17:00
Denis Kipka 23, 29, Mateusz Wróbel 36, Bartosz Stręk 58 (s) – Łukasz Bojar 51, Michał Zboch 59
Start Namysłów 4-3 Skalnik Gracze 5 września, 17:00
Paweł Sarnowski 5, 10, Rafał Żołnowski 71, Miłosz Kostrzewa 83 – Damian Paczek 65, 86, Paweł Skorupa 73
Błękitni II Jaryszów 1-7 Chemik Kędzierzyn-Koźle 6 września, 17:00
Denis Broncel 64 – Paweł Nowak 9, Michał Łysek 10, 51, Paweł Dyczek 32, 39, Marcin Paczulla 81, 87
Orzeł Źlinice 3-0 Orzeł Branice 6 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-3 Porawie Większyce 6 września, 17:00
Pogoń Prudnik 3-0 LZS Walce 6 września, 17:00
Jakub Rysz 33, Marcin Rudzki 83, Marcel Strzelecki 90
Śląsk Łubniany 0-5 Victoria Chróścice 6 września, 17:00
Agroplon Głuszyna 3-1 Ruch Zdzieszowice 6 września, 17:00
Dawid Rygiel 61, Kamil Babiarz 77, Radosław Mikulski 82 – Jakub Czajkowski 23
Rodło Opole 2-4 KS Krasiejów 6 września, 20:00
Dominik Dora 15, Bartłomiej Zboch 89 – Edmund Machnik 36, Roman Mainka 37, 50, Wojciech Plucik 81
Olimpia Lewin Brzeski 0-10 Małapanew Ozimek 6 września, 17:00
Tomasz Wróblewski 2, Piotr Stępień 6, 36, 72, 80, Bartłomiej Semik 10, Krystian Gawlik 70, Kacper Kamiński 77, 90, Tomasz Suchecki 85
Naprzód Jemielnica 0-8 Stal Brzeg 6 września, 17:00
Przemysław Tramsz 51, Tomasz Gajda 56, Dominik Bronisławski 68, 81, Wojciech Jurek 70, Jakub Żmuda 73, Mateusz Dychus 75, Michał Sikorski 90
LZS Starościn 0-9 Unia Kolonowskie 6 września, 17:00
Krzysztof Soszka 2, 45, Tomasz Kwasik 13, Roman Wacławczyk 31, Jakub Włoch 48, Cezary Kowalczyk 53, Mariusz Spałek 56, 66, 75
w Kolonowskiem; Starościn gospodarzem
LZS Dytmarów 1-9 LZS Starowice 6 września, 17:00
LZS Rudniki 1-6 KS Krapkowice 6 września, 17:00
Mariusz Trawiński 85 – Andrzej Wąsik 18, Patryk Matuszek 21, 57, Bartosz Brzozowski 37, Jarosław Wośko 66, Patryk Wojtasik 75

 

1/8 finału – 25 listopada
(Losowanie – 21 września 2017 – siedziba Opolskiego ZPN)
Pogoń Prudnik 2-0 Agroplon Głuszyna 25 listopada, 13:00
Victoria Chróścice 1-2 Unia Kolonowskie 25 listopada, 13:00
Małapanew Ozimek 3-1 Piast Strzelce Opolskie 25 listopada, 13:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-1 KS Krasiejów 25 listopada, 13:00
nieznany 15, 50, 54 – nieznany 90
Orzeł Źlinice 1-6 Polonia Głubczyce 22 listopada, 18:30
nieznany 36 – Łukasz Bawoł 6, 55, Jacek Lenartowicz 70, Piotr Jamuła 75, Szymon Grek 79, 82
w pierwotnym terminie (25 listopada, 13:00) odwołany / w Prószkowie
Porawie Większyce 3-1 Start Namysłów 25 listopada, 13:00
MKS Gogolin 1-4 LZS Starowice 25 listopada, 13:00
KS Krapkowice 1-0 Stal Brzeg 25 listopada, 13:00