Dzisiaj odbyły się mecze 1/8 finału wojewódzkiego Pucharu Polski. Nasz zespół podejmował na własnym boisku KS Krasiejów i prezentując ciekawą piłkę przez dłuższe fragmenty gry wygrał pewnie i spokojnie 3:1.
Bramki dla Chemika zdobyli: Daniel Sadowski w 13 minucie, oraz Sebastian Standera w 48 oraz 53 minucie. Goście trafienie honorowe uzyskali w 90 minucie gry.

Chemicy grali w składzie: A.Dorosławski – Krzyszczak, D.Dorosławski, Gad, Soviak – Bartoszewicz ( 65.Lelicki ), Dyczek ( 65. Cymerman ), Pigut, Sadowski ( 75. Augustyn ) – P.Paczulla ( 68. Łysek ), Standera

W innych pojedynkach zanotowaliśmy kilka niespodzianek. Liderująca w lidze okręgowej Pogoń Prudnik pokonała lidera IV ligi – Agroplon Głuszyna 2-0, a KS Krapkowice pokonał wicelidera III frontu – Stal Brzeg 1-0 !