W miniony weekend oprócz pierwszej drużyny Chemika oglądaliśmy oczywiście występy naszej młodzieży z Akademii Piłkarskiej Chemika. Nie zawodzą Juniorzy Starsi, którzy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. W pozostałych kategoriach wiekowych było już różnie…

 

OPOLSKA LIGA JUNIORÓW

 

W sobotę , 14 kwietnia podopieczni Trenera Pawła Służałka rozegrali kolejny mecz w OLJ. Tym razem wyjechali do Walec by zmierzyć się z miejscowym LZS-em. Chemiczni wygrali 4-0 a bramki zdobyli : Sebastian Wacław – 3 oraz Grzegorz Filipiak 1.
Gratulujemy naszym Juniorom Starszym, bo to już czwarte kolejne zwycięstwo w rundzie wiosennej, co oczywiście pozwala zachować pozycję lidera – Chemiczni mają 5 punktów przewagi nad Stalą Brzeg i 6 nad Pomologią Prószków.

 

 

 

OPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

 

W niedzielę 15 kwietnia, podopieczni Trenera Mateusza Sadyka rozegrali mecz w ramach OLJM i przegrali niestety na własnym boisku z MKS-em Kluczbork 1-2. Chemicy zajmują 4 miejsce w tabeli.

 

 

 

OPOLSKA LIGA TRAMPKARZY
W piątek, 13 kwietnia w ramach 7 kolejki OLT Chemiczni podejmowali rówieśników z MKS-u Kluczbork i zremisowali 1-1. Podopieczni trenerów Adama Hołdy i Przemysława Węgra zdobyli w rundzie wiosennej drugi punkt i są na ostatniej pozycji w tabeli.

 

 

Liga MŁODZIKÓW

 

W lidze młodzików mamy dwa zespoły, które po rundzie jesiennej nie awansowały niestety do ligi mistrzowskiej.
W grupie 5 gra CHEMIK II. W ostatniej kolejce podopieczni Trenera Rafała Bokwy przegrali w Żyrowej z Victorią 1-5. Chemik II zajmuje 9 miejsce w tabeli.

 

W grupie 8 grają podopieczni Trenera Witosława Iwanejko, którzy dopiero w ostatnim meczu rundy jesiennej zaprzepaścili awans do grupy mistrzowskiej. CHEMIK I po tak dobrej jesieni, na pewno jest faworytem grupy 8 i w inauguracyjnej kolejce ten zespół nie zawiódł. Chemik I pokonał Śląsk Reńska Wieś 9-0 i zajmuje w tabeli drugie miejsce za Spidersem III Krapkowice.

 

 

 

Oprócz meczów ligowych potyczki towarzyskie rozgrywali najmłodsi Chemiczni. Żacy zawitali do Krakowa i rozegrali dwa spotkania sparingowe z rówieśnikami z Wisły Kraków. Jeden mecz zakończył się wynikiem 13:13, a w drugim Chemik pokonał Wisłę 13:7

 

 

W minionym tygodniu powołania na mecze kontrolne reprezentacji OZPN-u Opole otrzymało dwóch naszych zawodników – Daniel Łeśko w roczniku 2005 oraz Tomasz Drobnik z rocznika 2006 ! Gratulujemy !

 

 

 

Wczoraj silna reprezentacja trenerów naszej akademii w składzie: Adam Hołda, Szymon Jaremko, Sylwester Semeniuk, Michał Gniatkowski i Daniel Krzyszczak ruszyła do Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie Lubin na szkolenie dotyczące techniki fundamentalnej w procesie szkoleniowym…

 

Tak, jak się uczyć to tylko od najlepszych !!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.