Mamy przyjemność poinformować, że nasz Klub odnowił współpracę z Restauracją Sobieski i Pizzerią Lazzaro.

Mieszcząca się w centrum miasta, zaprojektowana w nowoczesnym i niepowtarzalnym stylu Restauracja Sobieski zachęca do odwiedzin niesamowicie miłą atmosferą. Odnajdziemy tam nie tylko wyborne dania kuchni polskiej i międzynarodowej, ale również plac zabaw dla dzieci, duży ogród urozmaicony fontannami i kaskadami, które wieczorem tworzą piękny teatr świateł. Restauracja Sobieski, to również znakomite miejsce na spotkania towarzyskie i biznesowe. Do dyspozycji swoich Gości oddaje dwie sale, w tym salę bankietowo-konferencyjną, pozwalające na organizację przyjęć i eventów nawet na 120 osób.

Dla poszukujących kawalka słonecznej Italii w Kędzierzynie-Koźlu polecamy odwiedzenie Pizzerii Lazzaro, gdzie nie tylko odnajdziecie klimat włoskiej restauracji, ale przede wszystkim charkterystyczne włoskie smaki…  Unikalne receptury i wyrabiane ręcznie ciasto, to tejamnica sukcesu naszego Partnera.

Dziękujemy i liczymy na owocną współpracę, a Państwa zapraszamy zarówno do Restauracji Sobieski, jak i Pizzerii Lazzaro!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.