W niedzielę, na Stadionie Blachownia rezerwy Chemika w ramach 19 kolejki Klasy A podejmowały zespół beniaminka LZS Stary Ujazd. Lepsi okazali się goście który pewnie wygrali 5-1, rewanżując się tym samym naszej drużynie za jesienną porażkę u siebie 1-2.

W I połowie gra wyglądała nieźle ( jak na A Klasowe warunki ), mecz był w miarę wyrównany, ale Chemik II popełnił dwa błędy i stracił obie bramki po stałym fragmencie gry ( 15 i 25 minuta gry ). Rzut rożny, nie kryjemy Majnusza, strzały głową i goście prowadzą 2-0.

II połowę rozpoczynamy od kuriozalnego błędu bardzo dobrze broniącego w poprzednich meczach Michała Kuchty ( szczególnie świetne występy z Bogdanowicami i Łężcami ) i po trafieniu Mycy w 48 minucie jest już 0-3. Ta bramka podcięła skrzydła Chemikom, którzy choć zaczęli grać lepiej nie mieli żadnych argumentów w ofensywie na nawiązanie kontaktu z dobrze dysponowanym beniaminkiem. W 75 minucie co prawda Tomasz Kiel bezpośrednio z rzutu wolnego zdobywa efektownego gola, jednak w 79 minucie nasz były zawodnik Piotr Stranczik podwyższa na 4-1, a mecz kończy celnym uderzeniem w 83 minucie Ryszard Bednarski i goście wygrywają 5-1.
Rezerwiści po raz kolejny wystąpili w zupełnie nowym zestawieniu. Na boisku oglądaliśmy kilku Juniorów Staszych, którzy mieli wolny termin ligowy. Na murawie pojawił się również  nie grający kilka miesięcy Dawid Czepul, ale nie był w stanie zmienić losów tego pojedynku. Gratulujemy rywalom kolejnego zwycięstwa w rundzie wiosennej.

Chemik II: M.Kuchta – Dąbrowski, Kuźmicz (37.Ziegler ), Zbroiński, Krawczyk – Torszmied (60. Mikłasz), Kowolik, Kiel, K.Kuchta ( 85.Klepsz), Czepul (46.Świderski ) – J.Ryncarz ( 75 Balicki )