Aktualizacja 10.06.2015

 

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
Lp. Drużyna Mecze Pkt Bramki Zw Re Po
1 TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 20 40 55 – 22 12 4 4
2 MGKS CUKROWNIK BABORÓW 20 39 57 – 21 12 3 5
3 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE 20 39 54 – 34 12 3 5
4 LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE 20 37 57 – 32 11 4 5
5 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY 20 30 47 – 39 9 3 8
6 LZS LIGOTA OLESKA 20 28 52 – 59 8 4 8
7 LZS SPARTAN WÓJTOWICE 20 16 37 – 92 5 1 14
8 LZS LEŚNICA 20 14 40 – 70 4 2 14
9 MKS WOŁCZYN 20 14 34 – 49 4 2 14
10 SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 11 28 38:10:00 9 1 1
11 KS KRAPKOWICE 11 25 26:19:00 8 1 2
12 LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY 20 9 28 – 68 3 0 17

 

 

 

I LIGA JUNIORÓW Młodszych. – 1. kolejka ( 30-31.08.2014 – g. 11:00 )
GKS Piomar Tarnów Przywory 2 – 4 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
Cukrownik Baborów 5 – 0 MKS Wołczyn
Spartan Wójtowice 4 – 3 LZS Leśnica
LZS Ligota Oleska 2 – 2 Victoria Chróścice
KS Krapkowice 3 – 2 Piast Strzelce Opolskie
Atom Grądy Goświnowice 5 – 2
Swornica Czarnowąsy
I LIGA JUNIORÓW Młodszych. – 2. kolejka ( 06-07.09.2014 – g. 11:00 )
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 2 – 3
KS Krapkowice
MKS Wołczyn 1 – 2 Victoria Chróścice
LZS Leśnica 9 – 5 GKS Piomar Tarnów Przywory
Swornica Czarnowąsy 5 – 1 Spartan Wójtowice
Cukrownik Baborów 2 – 2 Atom Grądy Goświnowice
Piast Strzelce Opolskie 9 – 0
LZS Ligota Oleska
I LIGA JUNIORÓW Młodszych. – 3. kolejka ( 13-14.09.2014 – g. 11:00 )
LZS Ligota Oleska 2 – 2
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
Victoria Chróścice 0 – 3 Piast Strzelce Opolskie
KS Krapkowice 4 – 0 LZS Leśnica
GKS Piomar Tarnów Przywory 4 – 1 Swornica Czarnowąsy
Spartan Wójtowice 1 – 8 Cukrownik Baborów
Atom Grądy Goświnowice 4 – 1
MKS Wołczyn
I LIGA JUNIORÓW Młodszych. – 4. kolejka ( 20-21.09.2014 – g. 11:00 )
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle  3 – 1
Victoria Chróścice
LZS Leśnica 6 – 6 LZS Ligota Oleska
Swornica Czarnowąsy 2 – 3 KS Krapkowice
Cukrownik Baborów 3 – 2 GKS Piomar Tarnów Przywory
Atom Grądy Goświnowice 6 – 2 Spartan Wójtowice
MKS Wołczyn 0 – 3
Piast Strzelce Opolskie
I LIGA JUNIORÓW Młodszych. – 5. kolejka ( 27-28.09.2014 – g. 11:00 )
Piast Strzelce Opolskie 3 – 0
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
Victoria Chróścice 5 – 2 LZS Leśnica
LZS Ligota Oleska 2 – 8 Swornica Czarnowąsy
KS Krapkowice 1 – 1 Cukrownik Baborów
GKS Piomar Tarnów Przywory 2 – 5 Atom Grądy Goświnowice
Spartan Wójtowice 2 – 8
MKS Wołczyn
I LIGA JUNIORÓW Młodszych. – 6. kolejka ( 04-05.10.2014 – g. 11:00 )
MKS Wołczyn 2 – 2
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
LZS Leśnica 0 – 3 Piast Strzelce Opolskie
Swornica Czarnowąsy 4 – 1 Victoria Chróścice
Cukrownik Baborów 5 – 2 LZS Ligota Oleska
Atom Grądy Goświnowice 5 – 1 KS Krapkowice
Spartan Wójtowice 3 – 6
GKS Piomar Tarnów Przywory
I LIGA JUNIORÓW Młodszych. – 7. kolejka ( 11-12.10.2014 – g. 11:00 )
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 4 – 0
LZS Leśnica
Piast Strzelce Opolskie 1 – 1 Swornica Czarnowąsy
Victoria Chróścice 3 – 2 Cukrownik Baborów
LZS Ligota Oleska 3 – 4 Atom Grądy Goświnowice
KS Krapkowice 4 – 0 Spartan Wójtowice
GKS Piomar Tarnów Przywory 3 – 0vo
MKS Wołczyn
I LIGA JUNIORÓW Młodszych. – 8. kolejka ( 18-19.10.2014 – g. 11:00 )
Swornica Czarnowąsy 2 – 1
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
MKS Wołczyn 4 – 2 LZS Leśnica
Cukrownik Baborów 1 – 2 Piast Strzelce Opolskie
Atom Grądy Goświnowice 1 – 1 Victoria Chróścice
Spartan Wójtowice 4 – 5 LZS Ligota Oleska
GKS Piomar Tarnów Przywory 1 – 2
KS Krapkowice
I LIGA JUNIORÓW Młodszych. – 9. kolejka ( 25-26.10.2014 – g. 10:00 )
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 2 – 1
Cukrownik Baborów
LZS Leśnica 4 – 2 Swornica Czarnowąsy
Piast Strzelce Opolskie 2 – 1 Atom Grądy Goświnowice
Victoria Chróścice 10 – 1 Spartan Wójtowice
LZS Ligota Oleska 0 – 0 GKS Piomar Tarnów Przywory
KS Krapkowice  2 – 1 MKS Wołczyn
I LIGA JUNIORÓW Młodszych. – 10. kolejka ( 08-09.11.2014 – g. 10:00 )
Atom Grądy Goświnowice 2 – 2
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
Cukrownik Baborów  5 – 1 LZS Leśnica
Spartan Wójtowice  2 – 4 Piast Strzelce Opolskie
GKS Piomar Tarnów Przywory 1 – 5 Victoria Chróścice
KS Krapkowice 1 – 4 LZS Ligota Oleska
MKS Wołczyn 1 – 3
Swornica Czarnowąsy
I LIGA JUNIORÓW Młodszych. – 11. kolejka ( 15-16.11.2014 – g. 10:00 )
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 9 – 0
Spartan Wójtowice
LZS Leśnica 2 – 2 Atom Grądy Goświnowice
Victoria Chróścice 1 – 2 KS Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie  6 – 2 GKS Piomar Tarnów Przywory
Swornica Czarnowąsy 1 – 2 Cukrownik Baborów
LZS Ligota Oleska  4 – 1
MKS Wołczyn

Po rundzie jesiennej wycofał się :  Piomar Przywory, KS Krapkowice, Piast Strzelce Opolskie awansowały do Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych

 

I Liga Juniorów Młodszych – 12. kolejka ( 07.04.2015 – g. 16:00 )
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 3 – 0 vo Piomar Przywory
MKS Wołczyn  1 – 2 Cukrownik Baborów
Swornica Czarnowąsy 2 – 0 Atom Grądy-Goświnowice
LZS Leśnica  2 – 3 Spartan Wójtowice
Victoria Chróścice 3 – 2 LZS Ligota Oleska
I Liga Juniorów Młodszych – 13. kolejka ( 12.04.2015 – g. 11:00 )
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 1 – 0
LZS Ligota Oleska
Victoria Chróścice  3 – 1 MKS Wołczyn
Spartan Wójtowice  4 – 0 Swornica Czarnowąsy
Atom Grądy-Goświnowice  3 – 2 Cukrownik Baborów
Piomar Przywory 0 – 3 vo LZS Leśnica
I Liga Juniorów Młodszych – 14. kolejka ( 19.04.2015 – g. 11:00 )
Victoria Chróścice 1 – 1
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
MKS Wołczyn 1 – 2 Atom Grądy-Goświnowice
Cukrownik Baborów  1 – 1 Spartan Wójtowice
LZS Ligota Oleska 2 – 1 LZS Leśnica
Swornica Czarnowąsy 3 – 0 vo Piomar Przywory
I Liga Juniorów Młodszych – 15. kolejka ( 26.04.2015 – g. 11:00 )
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 2 – 0
MKS Wołczyn
Spartan Wójtowice 1 – 0 Atom Grądy-Goświnowice
Swornica Czarnowąsy 2 – 2 LZS Ligota Oleska
LZS Leśnica 0 – 0 Victoria Chróścice
Piomar Przywory 0 – 3 vo Cukrownik Baborów
I Liga Juniorów Młodszych – 16. kolejka ( 01.05.2015 – g. 11:00 )
LZS Leśnica 1 – 4
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
Victoria Chróścice 2 – 1 Swornica Czarnowąsy
LZS Ligota Oleska  1 – 2 Cukrownik Baborów
MKS Wołczyn 5 – 2 Spartan Wójtowice
Atom Grądy-Goświnowice 3 – 0 vo Piomar Przywory
I Liga Juniorów Młodszych – 17. kolejka ( 10.05.2015 – g. 11:00 )
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 3 – 0
Swornica Czarnowąsy
LZS Leśnica  2 – 1 MKS Wołczyn
Cukrownik Baborów  5 – 3 Victoria Chróścice
Atom Grądy-Goświnowice  5 – 1 LZS Ligota Oleska
Piomar Przywory 0 – 3 vo Spartan Wójtowice
I Liga Juniorów Młodszych – 18. kolejka (17.05.2015 – g 16:00 ) Mecz CHEMIKA 05.05 !!!
Cukrownik Baborów 1 – 0
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
LZS Ligota Oleska  5 – 1 Spartan Wójtowice
Victoria Chróścice 2 – 1 Atom Grądy-Goświnowice
Swornica Czarnowąsy LZS Leśnica
MKS Wołczyn 3 – 0 vo Piomar Przywory
I Liga Juniorów Młodszych – 19. kolejka ( 24.05.2015 – g. 11:00 )
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle  2 – 0
Atom Grądy-Goświnowice
Swornica Czarnowąsy  1 – 1 MKS Wołczyn
LZS Leśnica  1 – 4 Cukrownik Baborów
Spartan Wójtowice 1 – 3 Victoria Chróścice
Piomar Przywory 0 – 3 vo LZS Ligota Oleska
I Liga Juniorów Młodszych – 20. kolejka ( 31.05.2015 – g. 11:00 )
Spartan Wójtowice 1 – 8
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
MKS Wołczyn  2 – 3 LZS Ligota Oleska
Atom Grądy-Goświnowice 6 – 1 LZS Leśnica
Cukrownik Baborów 2 – 4 Swornica Czarnowąsy
Victoria Chróścice 3 – 0 vo Piomar Przywory