4liga

 

tabell

 

Przed sezonem Chemiczni zostali ukarani sankcją i rozpoczęli rozgrywki od dorobku -1 pkt.

Do III ligi awansuje zwycięzca rozgrywek, Do Ligi Okręgowej spadają 4 ostatnie drużyny, plus ewentualnie kolejne, jeśli z III ligi zostaną zdegradowane zespoły z województwa opolskiego ( maksymalnie 3 kolejne )

 

4liga

 

 

 

 

1 kolejka - 05.08.2017

DataMatchCzas/Wyniki
2017-08-05 10:00:375 sierpnia 2017 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle - Polonia Nysa0 - 1
2017-08-05 11:00:305 sierpnia 2017 Start Namysłów - Unia Kolonowskie b0 - 1
2017-08-05 17:00:005 sierpnia 2017 Piast Strzelce Opolskie b - Sparta Paczków b1 - 0
2017-08-05 17:00:125 sierpnia 2017 Swornica Czarnowąsy Opole - KS Krasiejów8 - 2
2017-08-05 17:00:185 sierpnia 2017 LZS Gronowice b - Małapanew Ozimek0 - 2
2017-08-05 17:00:375 sierpnia 2017 MKS Gogolin - Po-Ra-Wie Większyce3 - 1
2017-08-05 17:00:425 sierpnia 2017 LZS KS Starowice Dolne - LZS Agroplon Głuszyna1 - 2
2017-08-05 17:00:535 sierpnia 2017 Skalnik Gracze - KS Krapkowice0 - 6
2017-09-19 17:00:2519 września 2017 OKS Olesno - LZS SBB ENERGY Kup4 - 3

2 kolejka - 12.08.2017

DataMatchCzas/Wyniki
2017-08-12 16:59:3612 sierpnia 2017 Sparta Paczków b - CHEMIK Kędzierzyn-Koźle1 - 1
2017-08-12 17:00:0212 sierpnia 2017 KS Krapkowice - Start Namysłów3 - 0
2017-08-12 17:00:0612 sierpnia 2017 LZS KS Starowice Dolne - Małapanew Ozimek1 - 3
2017-08-12 17:00:1212 sierpnia 2017 Po-Ra-Wie Większyce - Skalnik Gracze1 - 1
2017-08-12 17:00:2912 sierpnia 2017 Agroplon Głuszyna - Swornica Czarnowąsy Opole1 - 0
2017-08-12 17:00:3312 sierpnia 2017 OKS Olesno - LZS Gronowice b1 - 3
2017-08-12 17:00:4112 sierpnia 2017 LZS SBB ENERGY Kup - Polonia Nysa0 - 3
2017-08-12 17:00:5312 sierpnia 2017 Unia Kolonowskie b - Piast Strzelce Opolskie b1 - 1
2017-08-12 17:00:5912 sierpnia 2017 KS Krasiejów - MKS Gogolin0 - 0

3 kolejka - 15.08.2017

DataMatchCzas/Wyniki
2017-08-15 16:59:5215 sierpnia 2017 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle - Unia Kolonowskie b7 - 1
2017-08-15 17:00:0815 sierpnia 2017 Polonia Nysa - Sparta Paczków b3 - 1
2017-08-15 17:00:0915 sierpnia 2017 Swornica Czarnowąsy Opole - Małapanew Ozimek3 - 1
2017-08-15 17:00:2615 sierpnia 2017 MKS Gogolin - LZS Agroplon Głuszyna0 - 4
2017-08-15 17:00:3115 sierpnia 2017 Skalnik Gracze - KS Krasiejów1 - 0
2017-08-15 17:00:4415 sierpnia 2017 Start Namysłów - Po-Ra-Wie Większyce2 - 4
2017-08-15 17:00:4515 sierpnia 2017 LZS KS Starowice Dolne - OKS Olesno2 - 0
2017-08-15 17:00:5815 sierpnia 2017 Piast Strzelce Opolskie b - KS Krapkowice2 - 0
2017-09-13 17:00:5913 września 2017 LZS Gronowice b - LZS SBB ENERGY Kup2 - 3

4 kolejka - 19.08.2017

DataMatchCzas/Wyniki
2017-08-19 16:59:3319 sierpnia 2017 KS Krapkowice - CHEMIK Kędzierzyn-Koźle3 - 3
2017-08-19 17:00:1019 sierpnia 2017 Małapanew Ozimek - MKS Gogolin2 - 1
2017-08-19 17:00:1019 sierpnia 2017 OKS Olesno - Swornica Czarnowąsy Opole3 - 1
2017-08-19 17:00:1119 sierpnia 2017 Unia Kolonowskie b - Polonia Nysa0 - 3
2017-08-19 17:00:1219 sierpnia 2017 LZS SBB ENERGY Kup - Sparta Paczków b1 - 2
2017-08-19 17:00:2019 sierpnia 2017 Po-Ra-Wie Większyce - Piast Strzelce Opolskie b1 - 1
2017-08-19 17:00:4219 sierpnia 2017 LZS Gronowice b - LZS KS Starowice Dolne2 - 1
2017-08-19 17:00:4519 sierpnia 2017 Agroplon Głuszyna - Skalnik Gracze4 - 0
2017-08-19 17:00:5319 sierpnia 2017 KS Krasiejów - Start Namysłów2 - 2

5 kolejka - 26.08.2017

DataMatchCzas/Wyniki
2017-08-26 16:59:1926 sierpnia 2017 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle - Po-Ra-Wie Większyce0 - 2
2017-08-26 17:00:0226 sierpnia 2017 Start Namysłów - Agroplon Głuszyna0 - 2
2017-08-26 17:00:0326 sierpnia 2017 Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek0 - 2
2017-08-26 17:00:2026 sierpnia 2017 Polonia Nysa - KS Krapkowice1 - 2
2017-08-26 17:00:3726 sierpnia 2017 MKS Gogolin - OKS Olesno1 - 5
2017-08-26 17:00:4526 sierpnia 2017 Piast Strzelce Opolskie b - KS Krasiejów3 - 0
2017-08-26 17:00:5026 sierpnia 2017 Swornica Czarnowąsy Opole - LZS Gronowice b0 - 1
2017-08-26 17:00:5726 sierpnia 2017 Sparta Paczków b - Unia Kolonowskie b0 - 0
2017-08-26 17:00:5926 sierpnia 2017 LZS SBB ENERGY Kup - LZS Starowice Dolne0 - 4

6 kolejka - 02.09.2017

DataMatchCzas/Wyniki
2017-09-02 16:59:412 września 2017 KS Krasiejów - CHEMIK Kędzierzyn-Koźle1 - 2
2017-09-02 17:00:032 września 2017 Po-Ra-Wie Większyce - Polonia Nysa1 - 4
2017-09-02 17:00:172 września 2017 KS Krapkowice - Sparta Paczków b0 - 0
2017-09-02 17:00:172 września 2017 OKS Olesno - Skalnik Gracze0 - 2
2017-09-02 17:00:242 września 2017 LZS SBB ENERGY Kup - Unia Kolonowskie b1 - 0
2017-09-02 17:00:322 września 2017 Agroplon Głuszyna - Piast Strzelce Opolskie b4 - 0
2017-09-02 17:00:342 września 2017 LZS Gronowice b - MKS Gogolin2 - 0
2017-09-02 17:00:502 września 2017 Małapanew Ozimek - Start Namysłów0 - 0
2017-09-02 17:00:542 września 2017 LZS KS Starowice Dolne - Swornica Czarnowąsy1 - 0

7 kolejka - 09.09.2017

DataMatchCzas/Wyniki
2017-09-09 15:59:599 września 2017 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle - Agroplon Głuszyna2 - 2
2017-09-09 16:00:039 września 2017 Swornica Czarnowąsy Opole - LZS SBB ENERGY Kup3 - 2
2017-09-09 16:00:169 września 2017 Start Namysłów - OKS Olesno1 - 1
2017-09-09 16:00:169 września 2017 Polonia Nysa - KS Krasiejów2 - 0
2017-09-09 16:00:169 września 2017 Unia Kolonowskie b - KS Krapkowice0 - 7
2017-09-09 16:00:239 września 2017 MKS Gogolin - LZS KS Starowice Dolne1 - 3
2017-09-09 16:00:379 września 2017 Sparta Paczków b - Po-Ra-Wie Większyce1 - 3
2017-09-09 16:00:579 września 2017 Piast Strzelce Opolskie b - Małapanew Ozimek2 - 0
2017-09-09 16:00:599 września 2017 Skalnik Gracze - LZS Gronowice b3 - 0

8 kolejka - 16.09.2017

DataMatchCzas/Wyniki
2017-09-16 15:59:4916 września 2017 Małapanew Ozimek - CHEMIK Kędzierzyn-Koźle0 - 2
2017-09-16 16:00:0016 września 2017 OKS Olesno - Piast Strzelce Opolskie b0 - 1
2017-09-16 16:00:1916 września 2017 Swornica Czarnowąsy Opole - MKS Gogolin3 - 1
2017-09-16 16:00:2116 września 2017 KS Krasiejów - Sparta Paczków b1 - 5
2017-09-16 16:00:2516 września 2017 LZS Gronowice b - Start Namysłów1 - 2
2017-09-16 16:00:2716 września 2017 LZS SBB ENERGY Kup - KS Krapkowice1 - 5
2017-09-16 16:00:4116 września 2017 Agroplon Głuszyna - Polonia Nysa1 - 1
2017-09-16 16:00:5716 września 2017 LZS KS Starowice Dolne - Skalnik Gracze0 - 2
2017-09-16 16:00:5816 września 2017 Po-Ra-Wie Większyce - Unia Kolonowskie b2 - 1

9 kolejka - 23.09.2017

DataMatchCzas/Wyniki
2017-09-23 14:59:1023 września 2017 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle - OKS Olesno3 - 1
2017-09-23 16:00:1123 września 2017 Polonia Nysa - Małapanew Ozimek1 - 1
2017-09-23 16:00:1423 września 2017 KS Krapkowice - Po-Ra-Wie Większyce0 - 6
2017-09-23 16:00:1623 września 2017 MKS Gogolin - LZS SBB ENERGY Kup0 - 2
2017-09-23 16:00:2723 września 2017 Sparta Paczków b - Agroplon Głuszyna0 - 5
2017-09-23 16:00:3423 września 2017 Start Namysłów - LZS KS Starowice Dolne1 - 1
2017-09-23 16:00:4523 września 2017 Unia Kolonowskie b - KS Krasiejów2 - 4
2017-09-23 16:00:5323 września 2017 Skalnik Gracze - Swornica Czarnowąsy Opole4 - 1
2017-09-23 16:00:5323 września 2017 Piast Strzelce Opolskie b - LZS Gronowice b2 - 2

10 kolejka - 30.09.2017

DataMatchCzas/Wyniki
2017-09-30 15:00:0030 września 2017 MKS Gogolin - Skalnik Gracze2 - 2
2017-09-30 15:00:0930 września 2017 KS Krasiejów - KS Krapkowice0 - 2
2017-09-30 15:00:1430 września 2017 LZS KS Starowice Dolne - Piast Strzelce Opolskie b3 - 1
2017-09-30 15:00:1830 września 2017 Agroplon Głuszyna - Unia Kolonowskie b4 - 0
2017-09-30 15:00:3430 września 2017 Małapanew Ozimek - Sparta Paczków b0 - 0
2017-09-30 15:00:4230 września 2017 Swornica Czarnowąsy Opole - Start Namysłów4 - 0
2017-09-30 15:00:5230 września 2017 LZS KUP SBB ENERGY Kup - Po-Ra-Wie Większyce1 - 2
2017-09-30 15:00:5730 września 2017 OKS Olesno - Polonia Nysa1 - 4
2017-10-01 15:00:201 października 2017 LZS Gronowice b - CHEMIK Kędzierzyn-Koźle1 - 1

11 kolejka - 07.10.2017

DataMatchCzas/Wyniki
2017-10-07 14:59:107 października 2017 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle - LZS KS Starowice Dolne2 - 1
2017-10-07 15:00:037 października 2017 Unia Kolonowskie b - Małapanew Ozimek1 - 4
2017-10-07 15:00:227 października 2017 Polonia Nysa - LZS Gronowice b3 - 2
2017-10-07 15:00:277 października 2017 KS Krapkowice - Agroplon Głuszyna2 - 0
2017-10-07 15:00:317 października 2017 Start Namysłów - MKS Gogolin2 - 2
2017-10-07 15:00:347 października 2017 Po-Ra-Wie Większyce - KS Krasiejów5 - 3
2017-10-07 15:00:417 października 2017 Sparta Paczków b - OKS Olesno0 - 2
2017-10-07 15:00:567 października 2017 Piast Strzelce Opolskie b - Swornica Czarnowąsy Opole2 - 2
2017-11-25 13:00:0525 listopada 2017 Skalnik Gracze - LZS SBB ENERGY Kup1 - 3

12 kolejka - 14.10.2017

DataMatchCzas/Wyniki
2017-10-14 14:59:0814 października 2017 Swornica Czarnowąsy Opole - CHEMIK Kędzierzyn-Koźle1 - 1
2017-10-14 15:00:1114 października 2017 Skalnik Gracze - Start Namysłów1 - 1
2017-10-14 15:00:1314 października 2017 OKS Olesno - Unia Kolonowskie b0 - 0
2017-10-14 15:00:1514 października 2017 Agroplon Głuszyna - Po-Ra-Wie Większyce0 - 1
2017-10-14 15:00:3114 października 2017 LZS Gronowice b - Sparta Paczków b0 - 2
2017-10-14 15:00:4214 października 2017 Małapanew Ozimek - KS Krapkowice2 - 1
2017-10-14 15:00:4314 października 2017 LZS KS Starowice Dolne - Polonia Nysa1 - 0
2017-10-14 15:00:5214 października 2017 LZS SBB ENERGY Kup - KS Krasiejów3 - 2
2017-10-14 15:00:5914 października 2017 MKS Gogolin - Piast Strzelce Opolskie b0 - 1

13 kolejka - 21.10.2017

DataMatchCzas/Wyniki
2017-10-21 13:59:0321 października 2017 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle - MKS Gogolin2 - 1
2017-10-21 14:00:0121 października 2017 Piast Strzelce Opolskie - Skalnik Gracze2 - 2
2017-10-21 14:00:0821 października 2017 Unia Kolonowskie b - LZS Gronowice b0 - 0
2017-10-21 14:00:2821 października 2017 Start Namysłów - LZS SBB Energy Kup1 - 2
2017-10-21 14:00:3021 października 2017 KS Krapkowice - OKS Olesno1 - 3
2017-10-21 14:00:3221 października 2017 Sparta Paczków - KS LZS Starowice Dolne2 - 3
2017-10-21 14:00:4821 października 2017 Polonia Nysa - Swornica Czarnowąsy1 - 2
2017-10-21 14:00:5321 października 2017 KS Krasiejów - Agroplon Głuszyna1 - 5
2017-10-21 14:00:5821 października 2017 Po-Ra-Wie Większyce - Małapanew Ozimek3 - 3

14 kolejka - 28.10.2017

DataMatchCzas/Wyniki
2017-10-28 13:00:0828 października 2017 Skalnik Gracze - CHEMIK Kędzierzyn-Koźle1 - 2
2017-10-28 14:00:0828 października 2017 Swornica Czarnowąsy Opole - Sparta Paczków b4 - 2
2017-10-28 14:00:1528 października 2017 MKS Gogolin - Polonia Nysa1 - 4
2017-10-28 14:00:1828 października 2017 Małapanew Ozimek - KS Krasiejów7 - 1
2017-10-28 14:00:2328 października 2017 LZS KS Starowice - Unia Kolonowskie b2 - 1
2017-10-28 14:00:4028 października 2017 LZS SBB Energy Kup - Agroplon Głuszyna1 - 5
2017-10-28 14:00:4228 października 2017 Start Namysłów - Piast Strzelce Opolskie b1 - 0
2017-10-28 14:00:4928 października 2017 OKS Olesno - Po-Ra-Wie Większyce2 - 1
2017-10-28 14:00:5228 października 2017 LZS Gronowice b - KS Krapkowice3 - 4

15 kolejka - 04.11.2017

DataMatchCzas/Wyniki
2017-11-04 12:59:304 listopada 2017 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle - Start Namysłów4 - 2
2017-11-04 13:00:004 listopada 2017 Po-Ra-Wie Większyce - LZS Gronowice b1 - 0
2017-11-04 13:00:074 listopada 2017 KS Krasiejów - OKS Olesno1 - 1
2017-11-04 13:00:144 listopada 2017 Unia Kolonowskie - Swornica Czarnowąsy0 - 2
2017-11-04 13:00:204 listopada 2017 Piast Strzelce Opolskie b - LZS SBB Energy Kup3 - 1
2017-11-04 13:00:404 listopada 2017 Sparta Paczków - MKS Gogolin4 - 1
2017-11-04 13:00:404 listopada 2017 KS Krapkowice - LZS KS Starowice Dolne3 - 0
2017-11-04 13:00:424 listopada 2017 LZS Agroplon Głuszyna - Małapanew Ozimek3 - 0
2017-11-04 13:00:474 listopada 2017 Polonia Nysa - Skalnik Gracze1 - 0

16 kolejka - 11.11.2017

DataMatchCzas/Wyniki
2017-11-11 13:00:4411 listopada 2017 Piast Strzelce Opolskie b - CHEMIK Kędzierzyn-Koźle2 - 2

17 kolejka - 18.11.2017

DataMatchCzas/Wyniki
2017-11-18 13:00:2918 listopada 2017 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle - LZS SBB ENERGY Kup4 - 0

 

4liga

 

 

Mecze Chemika

DataMatchCzas/Wyniki
2017-08-05 10:00:375 sierpnia 2017 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle - Polonia Nysa0 - 1
2017-08-12 16:59:3612 sierpnia 2017 Sparta Paczków b - CHEMIK Kędzierzyn-Koźle1 - 1
2017-08-15 16:59:5215 sierpnia 2017 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle - Unia Kolonowskie b7 - 1
2017-08-19 16:59:3319 sierpnia 2017 KS Krapkowice - CHEMIK Kędzierzyn-Koźle3 - 3
2017-08-26 16:59:1926 sierpnia 2017 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle - Po-Ra-Wie Większyce0 - 2
2017-09-02 16:59:412 września 2017 KS Krasiejów - CHEMIK Kędzierzyn-Koźle1 - 2
2017-09-09 15:59:599 września 2017 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle - Agroplon Głuszyna2 - 2
2017-09-16 15:59:4916 września 2017 Małapanew Ozimek - CHEMIK Kędzierzyn-Koźle0 - 2
2017-09-23 14:59:1023 września 2017 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle - OKS Olesno3 - 1
2017-10-01 15:00:201 października 2017 LZS Gronowice b - CHEMIK Kędzierzyn-Koźle1 - 1
2017-10-07 14:59:107 października 2017 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle - LZS KS Starowice Dolne2 - 1
2017-10-14 14:59:0814 października 2017 Swornica Czarnowąsy Opole - CHEMIK Kędzierzyn-Koźle1 - 1
2017-10-21 13:59:0321 października 2017 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle - MKS Gogolin2 - 1
2017-10-28 13:00:0828 października 2017 Skalnik Gracze - CHEMIK Kędzierzyn-Koźle1 - 2
2017-11-04 12:59:304 listopada 2017 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle - Start Namysłów4 - 2
2017-11-11 13:00:4411 listopada 2017 Piast Strzelce Opolskie b - CHEMIK Kędzierzyn-Koźle2 - 2
2017-11-18 13:00:2918 listopada 2017 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle - LZS SBB ENERGY Kup4 - 0