Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www.chemikk-k.pl/wp-content/themes/footballclub/inc/shortcode-results.php on line 232

 

Następna kolejka

Nie ma żadnych więcej meczy.

 

KLASA A – grupa.6 – 1. kolejka (24.08.2014 – g. 17:00)
Start Bogdanowice 2 – 2 Chemik II Kędzierzyn-Koźle
Victoria 1900 Łany 2 – 3 KS Sławięcice Kędzierzyn -Koźle
Śląsk Reńska Wieś 6 – 0 Cukrownik Baborów
LZS Kotlarnia b 5 – 1 Victoria Cisek s
Orzeł Branice 3 – 1 Zryw Pawłowiczki
LZS DFK Łężce 1 – 2 LZS Stary Ujazd b
Troja Włodzienin 1 – 3 FC Pilszcz b
KLASA A – grupa.6 – 2. kolejka (31.08.2014 – g. 17:00)
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 1 – 2 Orzeł Branice
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle 4 – 0 FC Pilszcz b
LZS Stary Ujazd 7 – 0 Troja Włodzienin
Zryw Pawłowiczki 1 – 1 LZS DFK Łężce
Victoria Cisek  s 3 – 3 Start Bogdanowice
Cukrownik Baborów 2 – 2 LZS Kotlarnia b
Victoria 1900 Łany 1 – 0 Śląsk Reńska Wieś
KLASA A – grupa.6 – 3. kolejka (07.09.2014 – g. 16:30)
LZS DFK Łężce  2 – 1 Chemik II Kędzierzyn-Koźle
KS Sławięcice K-K 2 – 2 Śląsk Reńska Wieś
LZS Kotlarnia b 0 – 1 Victoria 1900 Łany
Start Bogdanowice 3 – 4 Cukrownik Baborów
Orzeł Branice 6 – 3 Victoria Cisek s
Troja Włodzienin 4 – 3 Zryw Pawłowiczki
FC Pilszcz b 0 – 4 LZS Stary Ujazd b
KLASA A – grupa.6 – 4. kolejka (14.09.2014 – g. 16:00)
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 5 – 3 Troja Włodzienin
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle 2 – 0 LZS Stary Ujazd b
Zryw Pawłowiczki 1 – 2 FC Pilszcz b
Victoria Cisek s 7 – 0 LZS DFK Łężce
Cukrownik Baborów 0 – 4 Orzeł Branice
Victoria 1900 Łany 3 – 0 Start Bogdanowice
LZS Kotlarnia  b 4 – 4 Śląsk Reńska Wieś
KLASA A – grupa.6 – 5. kolejka (21.09.2014 – g. 16:00)
FC Pilszcz b 3 – 1 Chemik II Kędzierzyn-Koźle
LZS Kotlarnia b 2 – 1 KS Sławięcice Kędzierzyn -Koźle
Start Bogdanowice 2 – 3 Śląsk Reńska Wieś
Orzeł Branice 4 – 2 Victoria 1900 Łany
LZS DFK Łężce 0 – 5 Cukrownik Baborów
Troja Włodzienin 1 – 1 Victoria Cisek s
LZS Stary Ujazd b 8 – 0 Zryw Pawłowiczki
KLASA A – grupa.6 – 6. kolejka (28.09.2014 – g. 16:00)
LZS Stary Ujazd b
1 – 2 Chemik II Kędzierzyn-Koźle
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle 7 – 0 Zryw Pawłowiczki
Victoria Cisek s 8 – 1 FC Pilszcz b
Cukrownik Baborów 2 – 3 Troja Włodzienin
Victoria 1900 Łany 2 – 1 LZS DFK Łężce
Orzeł Branice 5 – 3 Śląsk Reńska Wieś
LZS Kotlarnia b 3 – 0 Start Bogdanowice
KLASA A – grupa.6 – 7. kolejka (05.10.2014 – g. 15:00)
Zryw Pawłowiczki 1 – 4 Chemik II Kędzierzyn-Koźle
Start Bogdanowice 1 – 10 KS Sławięcice Kędzierzyn -Koźle
Orzeł Branice 0 – 1 LZS Kotlarnia b
LZS DFK Łężce 1 – 2 Śląsk Reńska Wieś
Troja Włodzienin 2 – 2 Victoria 1900 Łany
FC Pilszcz b 3 – 2 Cukrownik Baborów
LZS Stary Ujazd b 0 – 1 Victoria Cisek s
KLASA A – grupa.6 – 8. kolejka (12.10.2014 – g. 15:00)
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle 0 – 0 Chemik II Kędzierzyn-Koźle
Victoria Cisek s 7 – 0 Zryw Pawłowiczki
Cukrownik Baborów 4 – 3 LZS Stary Ujazd b
Victoria 1900 Łany 6 – 2 FC Pilszcz b
Troja Włodzienin 4 – 4 Śląsk Reńska Wieś
LZS Kotlarnia b 9 – 0 LZS DFK Łężce
Start Bogdanowice 2 – 6 Orzeł Branice
KLASA A – grupa.6 – 9. kolejka (19.10.2014 – g. 15:00)
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 2 – 4 Victoria Cisek s
Orzeł Branice 2 – 1 KS Sławięcice Kędzierzyn -Koźle
LZS DFK Łężce 3 – 0 Start Bogdanowice
Troja Włodzienin 1 – 5 LZS Kotlarnia b
FC Pilszcz b 1 – 3 Śląsk Reńska Wieś
LZS Stary Ujazd b 1 – 4 Victoria 1900 Łany
Zryw Pawłowiczki 2 – 3 Cukrownik Baborów
KLASA A – grupa.6 – 10. kolejka (26.10.2014 – g. 13:30)
Cukrownik Baborów 0 – 1 Chemik II Kędzierzyn-Koźle
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle 3 – 3 Victoria Cisek s
Victoria 1900 Łany 3 – 0 Zryw Pawłowiczki
LZS Stary Ujazd b 1 – 0 Śląsk Reńska Wieś
LZS Kotlarnia b 5 – 0 FC Pilszcz b
Start Bogdanowice 6 – 4 Troja Włodzienin
Orzeł Branice 7 – 0 LZS DFK Łężce
KLASA A – grupa.6 – 11. kolejka (09.11.2014 – g. 13:00)
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 2 – 1 Victoria 1900 Łany
LZS DFK Łężce 4 – 1 KS Sławięcice Kędzierzyn -Koźle
Troja Włodzienin 0 – 8 Orzeł Branice
FC Pilszcz b 2 – 2 Start Bogdanowice
LZS Stary Ujazd b 3 – 0 LZS Kotlarnia b
Zryw Pawłowiczki 1 – 0 Śląsk Reńska Wieś
Victoria Cisek s 10 – 1 Cukrownik Baborów
KLASA A – grupa.6 – 12. kolejka (15.11.2014 – g. 13:00)
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 0 – 3 vo Śląsk Reńska Wieś
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle 7 – 1 Cukrownik Baborów
Victoria 1900 Łany 1 – 4 Victoria Cisek s
LZS Kotlarnia b 5 – 1 Zryw Pawłowiczki
Start Bogdanowice 3 – 2 LZS Stary Ujazd b
Orzeł Branice 9 – 2 FC Pilszcz b
LZS DFK Łężce 3 – 0 vo Troja Włodzienin
KLASA A – grupa.6 – 13. kolejka (23.11.2014 – g. 13:00)
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 1 – 0 LZS Kotlarnia b
Troja Włodzienin 2 – 5 KS Sławięcice Kędzierzyn -Koźle
FC Pilszcz b 1 – 2 LZS DFK Łężce
LZS Stary Ujazd b 2 – 5 Orzeł Branice
Zryw Pawłowiczki 2 – 2 Start Bogdanowice
Victoria Cisek s 1 – 0 Śląsk Reńska Wieś
Cukrownik Baborów 2 – 1 Victoria 1900 Łany

 

Wyniki CHEMIKA II

DataGospodarze GościeRozpoczęcie meczuRozgrywkaSezonDrużynaWyniki
24 sierpnia 2014Start Bogdanowice Chemik II Kędzierzyn-Koźle17:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
2 - 2
31 sierpnia 2014Chemik II Kędzierzyn-Koźle Orzeł Branice17:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
1 - 2
7 września 2014LZS DFK Łężce Chemik II Kędzierzyn-Koźle16:30Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
2 - 1
14 września 2014Chemik II Kędzierzyn-Koźle Troja Włodzienin16:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
5 - 3
21 września 2014FC Pilszcz b Chemik II Kędzierzyn-Koźle16:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
3 - 1
28 września 2014LZS Stary Ujazd ( Seniorzy ) Chemik II Kędzierzyn-Koźle16:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
1 - 2
5 października 2014Zryw Pawłowiczki Chemik II Kędzierzyn-Koźle15:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
1 - 4
12 października 2014KS Sławięcice K-K Chemik II Kędzierzyn-Koźle15:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
0 - 0
19 października 2014Chemik II Kędzierzyn-Koźle Victoria Cisek s15:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
2 - 4
26 października 2014Cukrownik Baborów Chemik II Kędzierzyn-Koźle13:30Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
0 - 1
9 listopada 2014Chemik II Kędzierzyn-Koźle Victoria 1900 Łany13:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
2 - 1
15 listopada 2014Chemik II Kędzierzyn-Koźle Śląsk Reńska Wieś13:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
0 - 3
23 listopada 2014Chemik II Kędzierzyn-Koźle LZS Kotlarnia b13:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
1 - 0
29 marca 2015Chemik II Kędzierzyn-Koźle Start Bogdanowice15:30Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
3 - 1
12 kwietnia 2015Orzeł Branice Chemik II Kędzierzyn-Koźle16:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
6 - 1
19 kwietnia 2015Chemik II Kędzierzyn-Koźle LZS DFK Łężce16:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
1 - 0
26 kwietnia 2015Troja Włodzienin Chemik II Kędzierzyn-Koźle16:30Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
3 - 2
3 maja 2015Chemik II Kędzierzyn-Koźle FC Pilszcz b17:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
2 - 3
10 maja 2015Chemik II Kędzierzyn-Koźle LZS Stary Ujazd ( Seniorzy )17:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
1 - 5
17 maja 2015Chemik II Kędzierzyn-Koźle Zryw Pawłowiczki17:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
3 - 0
24 maja 2015Chemik II Kędzierzyn-Koźle KS Sławięcice K-K17:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
1 - 3
31 maja 2015Victoria Cisek s Chemik II Kędzierzyn-Koźle17:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
9 - 0
4 czerwca 2015Chemik II Kędzierzyn-Koźle Cukrownik Baborów18:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
4 - 0
7 czerwca 2015Victoria 1900 Łany Chemik II Kędzierzyn-Koźle17:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
0 - 1
14 czerwca 2015Śląsk Reńska Wieś Chemik II Kędzierzyn-Koźle17:30Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
5 - 0
21 czerwca 2015LZS Kotlarnia b Chemik II Kędzierzyn-Koźle17:00Seniorzy II - Klasa A - Grupa 6
2014/2015
2 - 0

Sparingi przed rundą jesienną 2014/15

Brak więcej rozegranych meczy.

Pozostałe sparingi

Nie ma żadnych więcej meczy.