Następna kolejka

Nie ma żadnych więcej meczy.

 

KLASA A – grupa.6 – 14. kolejka (29.03.2015 – g. 15:30)
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 3 – 1 Start Bogdanowice
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle 1 – 0 Victoria 1900 Łany
Cukrownik Baborów 4 – 1 Śląsk Reńska Wieś
Victoria Cisek s 6 – 1 LZS Kotlarnia b
Zryw Pawłowiczki 0 – 9 Orzeł Branice
LZS Stary Ujazd 6 – 1 LZS DFK Łężce
FC Pilszcz b 2 – 2 Troja Włodzienin
KLASA A – grupa.6 – 15. kolejka (12.04.2015 – g. 16:00)
Orzeł Branice 6 – 1 Chemik II Kędzierzyn-Koźle
FC Pilszcz b 0 – 2 KS Sławięcice Kędzierzyn -Koźle
Troja Włodzienin 0 – 1 LZS Stary Ujazd b
LZS DFK Łężce 0 – 0 Zryw Pawłowiczki
Start Bogdanowice 1 – 5 Victoria Cisek s
LZS Kotlarnia b 3 – 5 Cukrownik Baborów
Śląsk Reńska Wieś 0 – 0 Victoria 1900 Łany
KLASA A – grupa.6 – 16. kolejka (19.04.2015 – g. 16:00)
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 1 – 0 LZS DFK Łężce
Śląsk Reńska Wieś 5 – 1 KS Sławięcice Kędzierzyn -Koźle
Victoria 1900 Łany 0 – 2 LZS Kotlarnia b
Cukrownik Baborów 1 – 1 Start Bogdanowice
Victoria Cisek s 5 – 1 Orzeł Branice
Zryw Pawłowiczki 2 – 2 Troja Włodzienin
LZS Stary Ujazd 5 – 4 FC Pilszcz b
KLASA A – grupa.6 – 17. kolejka (26.04.2015 – g. 16:30)
Troja Włodzienin 3 – 2 Chemik II Kędzierzyn-Koźle
LZS Stary Ujazd 2 – 0 KS Sławięcice Kędzierzyn -Koźle
FC Pilszcz b 7 – 1 Zryw Pawłowiczki
LZS DFK Łężce 1 – 3 Victoria Cisek s
Orzeł Branice 7 – 1 Cukrownik Baborów
Start Bogdanowice 2 – 6 Victoria 1900 Łany
Śląsk Reńska Wieś 3 – 1 LZS Kotlarnia b
KLASA A – grupa.6 – 18. kolejka (03.05.2015 – g. 17:00)
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 2 – 3 FC Pilszcz b
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle 1 – 1 LZS Kotlarnia b
Śląsk Reńska Wieś 0 – 2 Start Bogdanowice
Victoria 1900 Łany 0 – 2 Orzeł Branice
Cukrownik Baborów 0 – 0 LZS DFK Łężce
Victoria Cisek s 8 – 0 Troja Włodzienin
Zryw Pawłowiczki 0 – 7 LZS Stary Ujazd b
KLASA A – grupa.6 – 19. kolejka (10.05.2015 – g. 17:00)
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 1 – 5 LZS Stary Ujazd b
Zryw Pawłowiczki 2 – 2 KS Sławięcice Kędzierzyn -Koźle
FC Pilszcz b 2 – 3 Victoria Cisek s
Troja Włodzienin 3 – 2 Cukrownik Baborów
LZS DFK Łężce 1 – 2 Victoria 1900 Łany
Śląsk Reńska Wieś 2 – 5 Orzeł Branice
Start Bogdanowice 1 – 5 LZS Kotlarnia b
KLASA A – grupa.6 – 20. kolejka (17.05.2015 – g. 17:00)
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 3 – 0 vo Zryw Pawłowiczki
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle 0 – 2 Start Bogdanowice
LZS Kotlarnia b 2 – 6 Orzeł Branice
Śląsk Reńska Wieś 2 – 2 LZS DFK Łężce
Victoria 1900 Łany 2 – 1 Troja Włodzienin
Cukrownik Baborów 1 – 2 FC Pilszcz b
Victoria Cisek s 2 – 0 LZS Stary Ujazd b
KLASA A – grupa.6 – 21. kolejka (24.05.2015 – g. 17:00)
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 1 – 3 KS Sławięcice Kędzierzyn -Koźle
Zryw Pawłowiczki 3 – 3 Victoria Cisek s
LZS Stary Ujazd 4 – 0 Cukrownik Baborów
FC Pilszcz b 2 – 1 Victoria 1900 Łany
Śląsk Reńska Wieś 7 – 1 Troja Włodzienin
LZS DFK Łężce 0 – 4 LZS Kotlarnia b
Orzeł Branice 10 – 0 Start Bogdanowice
KLASA A – grupa.6 – 22. kolejka (31.05.2015 – g. 17:00)
Victoria Cisek s 9 – 0 Chemik II Kędzierzyn-Koźle
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle 1 – 1 Orzeł Branice
Start Bogdanowice 2 – 2 LZS DFK Łężce
LZS Kotlarnia b 15 – 2 Troja Włodzienin
Śląsk Reńska Wieś 4 – 1 FC Pilszcz b
Victoria 1900 Łany 5 – 1 LZS Stary Ujazd b
Cukrownik Baborów 3 – 0 vo Zryw Pawłowiczki
KLASA A – grupa.6 – 23. kolejka (04.06.2015 – g. 18:00)
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 4 – 0 Cukrownik Baborów
Victoria Cisek s 5 – 1 KS Sławięcice Kędzierzyn -Koźle
Zryw Pawłowiczki 0 – 3 vo Victoria 1900 Łany
Śląsk Reńska Wieś 1 – 4 LZS Stary Ujazd b
FC Pilszcz b 2 – 4 LZS Kotlarnia b
Troja Włodzienin 1 – 1 Start Bogdanowice
LZS DFK Łężce 0 – 4 Orzeł Branice
KLASA A – grupa.6 – 24. kolejka (07.06.2015 – g. 17:00)
Victoria 1900 Łany 0 – 1 Chemik II Kędzierzyn-Koźle
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle 0 – 1 LZS DFK Łężce
Orzeł Branice 10 – 0 Troja Włodzienin
Start Bogdanowice 1 – 5 FC Pilszcz b
LZS Kotlarnia b 2 – 2 LZS Stary Ujazd b
Śląsk Reńska Wieś 3 – 0 Zryw Pawłowiczki
Cukrownik Baborów 3 – 6 Victoria Cisek s
KLASA A – grupa.6 – 25. kolejka (14.06.2015 – g. 17:30)
Śląsk Reńska Wieś 5 – 0 Chemik II Kędzierzyn-Koźle
Cukrownik Baborów 1 – 2 KS Sławięcice Kędzierzyn -Koźle
Victoria Cisek s 0 – 4 Victoria 1900 Łany
Zryw Pawłowiczki 0 – 3 vo LZS Kotlarnia b
LZS Stary Ujazd 6 – 3 Start Bogdanowice
FC Pilszcz b 0 – 2 Orzeł Branice
Troja Włodzienin 2 – 7 LZS DFK Łężce
KLASA A – grupa.6 – 26. kolejka (21.06.2015 – g. 17:30)
LZS Kotlarnia b 2 – 0 Chemik II Kędzierzyn-Koźle
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle 13 – 2 Troja Włodzienin
LZS DFK Łężce 3 – 3 FC Pilszcz b
Orzeł Branice 3 – 3 LZS Stary Ujazd b
Start Bogdanowice 3 – 0 Zryw Pawłowiczki
Śląsk Reńska Wieś 3 – 5 Victoria Cisek s
Victoria 1900 Łany 3 – 2 Cukrownik Baborów