OPOLSKA LIGA JUNIORÓW St. – 1. kolejka (23-24.08.2014 – g. 11:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle b 3 – 3 MKS Gogolin
LZS Mechnice b 2 – 1 Polonia Głubczyce
Koksownik Zdzieszowice b 2 – 0 Pogoń Prudnik
OKS Olesno b 0 – 3 PLUKS Pomologia Prószków s
Swornica Czarnowąsy 1 – 1 Małapanew Ozimek b
Polonia Nysa b 6 – 2 Stal Brzeg b
Olimpia Lewin Brzeski b   PAUZUJE
OPOLSKA LIGA JUNIORÓW St. – 2. kolejka (30-31.08.2014 – g. 11:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle b 8 – 0 LZS Mechnice b
Pogoń Prudnik 4 – 2 PLUKS Pomologia Prószków s
Stal Brzeg b 6 – 2 Olimpia Lewin Brzeski b
Małapanew Ozimek b 1 – 0 Polonia Nysa b
Polonia Głubczyce 0 – 1 Swornica Czarnowąsy
MKS Gogolin 1 – 4 Koksownik Zdzieszowice b
OKS Olesno b   PAUZUJE
OPOLSKA LIGA JUNIORÓW St. – 3. kolejka (06-07.09.2014 – g. 11:00)
Swornica Czarnowąsy 0 – 5 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle b
MKS Gogolin 3 – 4 Pogoń Prudnik
LZS Mechnice b 0 – 4 Koksownik Zdzieszowice b
Polonia Głubczyce 4 – 5 Polonia Nysa b
Olimpia Lewin Brzeski b 0 – 4 Małapanew Ozimek b
OKS Olesno b 1 – 2 Stal Brzeg b
PLUKS Pomologia Prószków s   PAUZUJE
OPOLSKA LIGA JUNIORÓW St. – 4. kolejka (13-14.09.2014 – g. 11:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle b 2 – 2 Polonia Nysa b
Stal Brzeg b 0 – 3 PLUKS Pomologia Prószków s
Małapanew Ozimek b 3 – 1 OKS Olesno b
Polonia Głubczyce 3 – 4 Olimpia Lewin Brzeski b
Koksownik Zdzieszowice b 1 – 1 Swornica Czarnowąsy
LZS Mechnice b 2 – 4 MKS Gogolin
Pogoń Prudnik PAUZUJE
OPOLSKA LIGA JUNIORÓW St. – 5. kolejka (20-21.09.2014 – g. 11:00)
Olimpia Lewin Brzeski b 2 – 1 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle b
OKS Olesno b 4 – 1 Polonia Głubczyce
PLUKS Pomologia Prószków s 3 – 0 Małapanew Ozimek b
LZS Mechnice b 2 – 2 Pogoń Prudnik
MKS Gogolin 3 – 0 Swornica Czarnowąsy
Polonia Nysa b 1 – 3 Koksownik Zdzieszowice b
Stal Brzeg b   PAUZUJE
OPOLSKA LIGA JUNIORÓW St. – 6. kolejka (27-28.09.2014 – g. 11:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle b 3 – 1 OKS Olesno b
Koksownik Zdzieszowice b 7 – 0 Olimpia Lewin Brzeski b
Polonia Nysa b 1 – 0 MKS Gogolin
LZS Mechnice b 0 – 5 Swornica Czarnowąsy
Pogoń Prudnik 2 – 1 Stal Brzeg b
Polonia Głubczyce 0 – 2 PLUKS Pomologia Prószków s
Małapanew Ozimek b   PAUZUJE
OPOLSKA LIGA JUNIORÓW St. – 7. kolejka (04-05.10.2014 – g. 11:00)
PLUKS Pomologia Prószków s 1 – 2 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle b
Stal Brzeg b 2 – 2 Małapanew Ozimek b
OKS Olesno b 2 – 4 Koksownik Zdzieszowice b
MKS Gogolin 3 – 1 Olimpia Lewin Brzeski b
Polonia Nysa b 6 – 0 LZS Mechnice b
Swornica Czarnowąsy 2 – 3 Pogoń Prudnik
Polonia Głubczyce   PAUZUJE
OPOLSKA LIGA JUNIORÓW St. – 8. kolejka (11-12.10.2014 – g. 11:00)
Koksownik Zdzieszowice b 0 – 2 PlUKS Pomologia Prószków s
OKS Olesno b 1 – 1 MKS Gogolin
Polonia Głubczyce 0 – 0 Stal Brzeg b
Pogoń Prudnik 1 – 0 Małapanew Ozimek b
LZS Mechnice b 3 – 2 Olimpia Lewin Brzeski b
Swornica Czarnowąsy 3 – 4 Polonia Nysa b
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle b   PAUZUJE
OPOLSKA LIGA JUNIORÓW St. – 9. kolejka (18-19.10.2014 – g. 11:00)
Stal Brzeg b 0 – 2 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle b
Małapanew Ozimek b 3 – 1 Polonia Głubczyce
MKS Gogolin 0 – 2 PLUKS Pomologia Prószków s
OKS Olesno b 5 – 1 LZS Mechnice b
Olimpia Lewin Brzeski b 2 – 0 Swornica Czarnowąsy
Polonia Nysa b 1 – 4 Pogoń Prudnik
Koksownik Zdzieszowice b   PAUZUJE
OPOLSKA LIGA JUNIORÓW St. – 10. kolejka (25-26.10.2014 – g. 11:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle b 2 – 2 Małapanew Ozimek b
Koksownik Zdzieszowice b 0 – 2 Stal Brzeg b
Pogoń Prudnik 1 – 0 Polonia Głubczyce
Polonia Nysa b 3 – 1 Olimpia Lewin Brzeski b
Swornica Czarnowąsy 1 – 2 OKS Olesno b
LZS Mechnice b 0 – 9 PLUKS Pomologia Prószków s
MKS Gogolin   PAUZUJE
OPOLSKA LIGA JUNIORÓW St. – 11. kolejka (02.11.2014 – g. 11:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle b
4 – 0 Polonia Głubczyce
Małapanew Ozimek b 0 – 4 Koksownik Zdzieszowice b
MKS Gogolin 3 – 2 Stal Brzeg b
Olimpia Lewin Brzeski b 0 – 3 Pogoń Prudnik
OKS Olesno b 3 – 5 Polonia Nysa b
PLUKS Pomologia Prószków s 4 – 0 Swornica Czarnowąsy
LZS Mechnice b   PAUZUJE
OPOLSKA LIGA JUNIORÓW St. – 12. kolejka (08.11.2014 – g. 11:00)
Pogoń Prudnik 3 – 3 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle b
Koksownik Zdzieszowice b 11– 0 Polonia Głubczyce
Małapanew Ozimek b 2 – 3 MKS Gogolin
LZS Mechnice b 1 – 6 Stal Brzeg b
Polonia Nysa b 2 – 2 PLUKS Pomologia Prószków s
Olimpia Lewin Brzeski b 0 – 2 OKS Olesno b
Swornica Czarnowąsy   PAUZUJE
OPOLSKA LIGA JUNIORÓW St. – 13. kolejka (15.11.2014 – g. 11:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle b 1 – 2 Koksownik Zdzieszowice b
MKS Gogolin 3 – 1 Polonia Głubczyce
Małapanew Ozimek b 5 – 0 LZS Mechnice b
Stal Brzeg b 0 – 3 Swornica Czarnowąsy
PLUKS Pomologia Prószków s 10– 1 Olimpia Lewin Brzeski b
OKS Olesno b 3 – 2 Pogoń Prudnik
Polonia Nysa b   PAUZUJE