SALTEX IV LIGA – Jesień 2015/16 – 1. kolejka (08.08.2015 – g. 17:00)
LZS Kup b 0 – 3 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
Tor Dobrzeń Wielki 2 – 0 Olimpia Lewin Brzeski
Po-Ra-Wie Większyce 0 – 1 MKS Gogolin b
Czarni Otmuchów 0 – 1 Śląsk Łubniany
Stal Brzeg 1 – 1 Polonia Głubczyce
KS Krasiejów b 1 – 1 Małapanew Ozimek s
Skalnik Gracze s 1 – 0 Sparta Paczków
Pogoń Prudnik 2 – 0 OKS Olesno
Start Namysłów 0 – 4 LZS KS Starowice Dolne b
SALTEX IV LIGA – Jesień 2015/16 – 2. kolejka (15.08.2015 – g. 17:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 3 – 0 Start Namysłów
Olimpia Lewin Brzeski 1 – 0 LZS KS Starowice Dolne b
OKS Olesno 0 – 2 LZS Kup b
Sparta Paczków 0 – 2 Pogoń Prudnik
Małapanew Ozimek s 0 – 1 Skalnik Gracze s
Polonia Głubczyce 3 – 2 KS Krasiejów b
Śląsk Łubniany 0 – 1 Stal Brzeg
MKS Gogolin b 1 – 1 Czarni Otmuchów
Tor Dobrzeń Wielki 4 – 0 Po-Ra-Wie Większyce
SALTEX IV LIGA – Jesień 2015/16 – 3. kolejka (19.08.2015 – g. 18:00)
LZS KS Starowice Dolne b 4 – 0 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce 3 – 1 Olimpia Lewin Brzeski
Czarni Otmuchów 1 – 2 Tor Dobrzeń Wielki
Stal Brzeg 1 – 0 MKS Gogolin b
KS Krasiejów b 5 – 2 Śląsk Łubniany
Skalnik Gracze s 2 – 2 Polonia Głubczyce
Pogoń Prudnik 0 – 0 Małapanew Ozimek s
LZS Kup b 2 – 1 Sparta Paczków
Start Namysłów 1 – 2 OKS Olesno
SALTEX IV LIGA – Jesień 2015/16 – 4. kolejka (22.08.2015 – g. 17:00)
Olimpia Lewin Brzeski 0 – 0 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce 3 – 2 Czarni Otmuchów
OKS Olesno 1 – 1 LZS KS Starowice Dolne b
Sparta Paczków 1 – 0 Start Namysłów
Małapanew Ozimek s 2 – 0 LZS Kup b
Polonia Głubczyce 3 – 0 Pogoń Prudnik
Śląsk Łubniany 1 – 0 Skalnik Gracze s
MKS Gogolin b 3 – 1 KS Krasiejów b
Tor Dobrzeń Wielki 0 – 1 Stal Brzeg
SALTEX IV LIGA – Jesień 2015/16 – 5. kolejka (29.08.2015 – g. 17:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 0 – 2 OKS Olesno
Stal Brzeg 5 – 1 Po-Ra-Wie Większyce
KS Krasiejów b 2 – 1 Tor Dobrzeń Wielki
Skalnik Gracze s 0 – 1 MKS Gogolin b
Pogoń Prudnik 0 – 1 Śląsk Łubniany
LZS Kup b 1 – 0 Polonia Głubczyce
Start Namysłów 0 – 0 Małapanew Ozimek s
LZS KS Starowice Dolne b 4 – 1 Sparta Paczków
Czarni Otmuchów 1 – 1 Olimpia Lewin Brzeski
SALTEX IV LIGA – Jesień 2015/16 – 6. kolejka (05.09.2015 – g. 16:30)
Sparta Paczków 1 – 2 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce 4 – 0 KS Krasiejów b
Czarni Otmuchów 0 – 5 Stal Brzeg
Olimpia Lewin Brzeski 1 – 1 OKS Olesno
Małapanew Ozimek s 1 – 1 LZS KS Starowice Dolne b
Polonia Głubczyce 1 – 1 Start Namysłów
Śląsk Łubniany 0 – 3 LZS Kup b
MKS Gogolin b 0 – 1 Pogoń Prudnik
Tor Dobrzeń Wielki 1 – 1 Skalnik Gracze s
SALTEX IV LIGA – Jesień 2015/16 – 7. kolejka (12.09.2015 – g. 16:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 2 – 2 Małapanew Ozimek s
Skalnik Gracze s 0 – 1 Po-Ra-Wie Większyce
Pogoń Prudnik 0 – 2 Tor Dobrzeń Wielki
LZS Kup b 3 – 0 MKS Gogolin b
Start Namysłów 1 – 2 Śląsk Łubniany
OKS Olesno 1 – 2 Sparta Paczków
Stal Brzeg 3 – 1 Olimpia Lewin Brzeski
KS Krasiejów b 5 – 1 Czarni Otmuchów
LZS KS Starowice Dolne b 1 – 0 Polonia Głubczyce
SALTEX IV LIGA – Jesień 2015/16 – 8. kolejka (19.09.2015 – g. 16:00)
Polonia Głubczyce 3 – 0 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce 2 – 1 Pogoń Prudnik
MKS Gogolin b 4 – 3 Start Namysłów
Olimpia Lewin Brzeski 1 – 1 Sparta Paczków
Małapanew Ozimek s 0 – 0 OKS Olesno
Śląsk Łubniany 0 – 3 LZS KS Starowice Dolne b
Tor Dobrzeń Wielki 0 – 1 LZS Kup b
Czarni Otmuchów 2 – 2 Skalnik Gracze s
Stal Brzeg 5 – 0 KS Krasiejów b
SALTEX IV LIGA – Jesień 2015/16 – 9. kolejka (26.09.2015 – g. 15:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 1 – 2 Śląsk Łubniany
LZS Kup b 0 – 0 Po-Ra-Wie Większyce
Start Namysłów 1 – 2 Tor Dobrzeń Wielki
KS Krasiejów b 0 – 2 Olimpia Lewin Brzeski
Skalnik Gracze s 0 – 6 Stal Brzeg
Pogoń Prudnik 3 – 0 Czarni Otmuchów
LZS KS Starowice Dolne b 2 – 1 MKS Gogolin b
OKS Olesno 1 – 3 Polonia Głubczyce
Sparta Paczków 0 – 1 Małapanew Ozimek s
SALTEX IV LIGA – Jesień 2015/16 – 10. kolejka (03.10.2015 – g 15:00)
MKS Gogolin b 2 – 1 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
Start Namysłów 1 – 2 Po-Ra-Wie Większyce
Tor Dobrzeń Wielki 1 – 0 LZS KS Starowice Dolne b
Olimpia Lewin Brzeski 0 – 1 Małapanew Ozimek s
Polonia Głubczyce 1 – 3 Sparta Paczków
Śląsk Łubniany 3 – 1 OKS Olesno
Czarni Otmuchów 0 – 1 LZS Kup b
Stal Brzeg 2 – 0 Pogoń Prudnik
KS Krasiejów b 0 – 0 Skalnik Gracze s
SALTEX IV LIGA – Jesień 2015/16 – 11. kolejka (10.10.2015 – g 15:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 6 – 1 Tor Dobrzeń Wielki
LZS KS Starowice Dolne b 3 – 0 Po-Ra-Wie Większyce
OKS Olesno 3 – 0 MKS Gogolin b
Skalnik Gracze s 1 – 1 Olimpia Lewin Brzeski
Pogoń Prudnik 3 – 0 KS Krasiejów b
LZS Kup b 0 – 2 Stal Brzeg
Start Namysłów 2 – 1 Czarni Otmuchów
Sparta Paczków 4 – 1 Śląsk Łubniany
Małapanew Ozimek s 1 – 3 Polonia Głubczyce
SALTEX IV LIGA – Jesień 2015/16 – 12. kolejka (17.10.2015 – g 15:00)
Po-Ra-Wie Większyce 1 – 1 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
KS Krasiejów b 0 – 1 LZS Kup b
MKS Gogolin b 5 – 1 Sparta Paczków
Tor Dobrzeń Wielki 3 – 4 OKS Olesno
Olimpia Lewin Brzeski 1 – 4 Polonia Głubczyce
Małapanew Ozimek s 3 – 1 Śląsk Łubniany
Czarni Otmuchów 2 – 4 LZS KS Starowice Dolne b
Stal Brzeg 3 – 2 Start Namysłów
Skalnik Gracze s 0 – 1 Pogoń Prudnik
SALTEX IV LIGA – Jesień 2015/16 – 13. kolejka (24.10.2015 – g 14:30)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 1 – 0 Czarni Otmuchów
OKS Olesno 2 – 1 Po-Ra-Wie Większyce
Małapanew Ozimek s 1 – 0 MKS Gogolin b
Polonia Głubczyce 2 – 0 Śląsk Łubniany
Sparta Paczków 0 – 3 Tor Dobrzeń Wielki
LZS KS Starowice Dolne b 1 – 2 Stal Brzeg
LZS Kup b 2 – 2 Skalnik Gracze s
Pogoń Prudnik 1 – 0 Olimpia Lewin Brzeski
Start Namysłów 0 – 1 KS Krasiejów b
SALTEX IV LIGA – Jesień 2015/16 – 14. kolejka (31.10.2015 – g 13:00)
Stal Brzeg 5 – 1 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce 2 – 2 Sparta Paczków
MKS Gogolin b 1 – 1 Polonia Głubczyce
Tor Dobrzeń Wielki 1 – 3 Małapanew Ozimek s
KS Krasiejów b 1 – 0 LZS KS Starowice Dolne b
Czarni Otmuchów 0 – 3 OKS Olesno
Skalnik Gracze s 2 – 1 Start Namysłów
Olimpia Lewin Brzeski 2 – 0 Śląsk Łubniany
Pogoń Prudnik 1 – 0 LZS Kup b
SALTEX IV LIGA – Jesień 2015/16 – 15. kolejka (07.11.2015 – g 13:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 0 – 1 KS Krasiejów b
Małapanew Ozimek s 0 – 2 Po-Ra-Wie Większyce
Śląsk Łubniany 1 – 2 MKS Gogolin b
Polonia Głubczyce 1 – 0 Tor Dobrzeń Wielki
Sparta Paczków 1 – 1 Czarni Otmuchów
OKS Olesno 2 – 2 Stal Brzeg
LZS KS Starowice Dolne b 2 – 3 Skalnik Gracze s
Start Namysłów 1 – 0 Pogoń Prudnik
LZS Kup b 0 – 1 Olimpia Lewin Brzeski
SALTEX IV LIGA – Jesień 2015/16 – 16. kolejka (14.11.2015 – g 13:00)
Skalnik Gracze s 1 – 2 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce 2 – 2 Polonia Głubczyce
Olimpia Lewin Brzeski 0 – 0 MKS Gogolin b
Tor Dobrzeń Wielki 4 – 1 Śląsk Łubniany
Czarni Otmuchów 2 – 4 Małapanew Ozimek s
Stal Brzeg 1 – 0 Sparta Paczków
KS Krasiejów b 2 – 2 OKS Olesno
Pogoń Prudnik 1 – 0 LZS KS Starowice Dolne b
LZS Kup b 1 – 1 Start Namysłów
SALTEX IV LIGA – Jesień 2015/16 – 17. kolejka (21.11.2015 – g 13:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 1 – 1 Pogoń Prudnik
Śląsk Łubniany 1 – 2 Po-Ra-Wie Większyce
MKS Gogolin b 2 – 4 Tor Dobrzeń Wielki
Polonia Głubczyce 3 – 0 Czarni Otmuchów
Małapanew Ozimek s 0 – 2 Stal Brzeg
Sparta Paczków 1 – 2 KS Krasiejów b
OKS Olesno 2 – 0 Skalnik Gracze s
LZS KS Starowice Dolne b 4 – 1 LZS Kup b
Start Namysłów 1 – 0 Olimpia Lewin Brzeski

 

Tabela Po Rundzie Jesiennej

Saltex IV Liga - Tabela po Rundzie Jesiennej Sezonu 2015-2016

 

 

RUNDA WIOSENNA

 

 

SALTEX IV LIGA – Wiosna 2015/16 – 18. kolejka (05.03.2016 – g. 14:30)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 3 : 0 LZS Kup b
Olimpia Lewin Brzeski 3 : 0 vo Tor Dobrzeń Wielki
MKS Gogolin b 6 : 1 Po-Ra-Wie Większyce
Śląsk Łubniany 1 : 1 Czarni Otmuchów
Polonia Głubczyce 1 : 3 Stal Brzeg
Małapanew Ozimek s 1 : 3 KS Krasiejów b
Sparta Paczków 0 – 1 Skalnik Gracze s
OKS Olesno 1 : 2 Pogoń Prudnik
LZS KS Starowice Dolne b 2 – 2 Start Namysłów
SALTEX IV LIGA – Wiosna 2015/16 – 19. kolejka (12.03.2016 – g. 15:00)
Start Namysłów 2 – 0 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
LZS KS Starowice Dolne b 5 – 1 Olimpia Lewin Brzeski
LZS Kup b 0 – 2 OKS Olesno
Pogoń Prudnik 1 – 2 Sparta Paczków
Skalnik Gracze s 1 – 1 Małapanew Ozimek s
KS Krasiejów b 0 – 1 Polonia Głubczyce
Stal Brzeg 4 – 0 Śląsk Łubniany
Czarni Otmuchów 0 – 5 MKS Gogolin b
Po-Ra-Wie Większyce 4 – 2 Tor Dobrzeń Wielki
SALTEX IV LIGA – Wiosna 2015/16 – 20. kolejka (19.03.2016 – g. 15:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 0 – 1 LZS KS Starowice Dolne b
Olimpia Lewin Brzeski 0 – 2 Po-Ra-Wie Większyce
Tor Dobrzeń Wielki 1 – 2 Czarni Otmuchów
MKS Gogolin b 0 – 0 Stal Brzeg
Śląsk Łubniany 1 – 2 KS Krasiejów b
Polonia Głubczyce 4 – 2 Skalnik Gracze s
Małapanew Ozimek s 2 – 1 Pogoń Prudnik
Sparta Paczków 2 – 2 LZS Kup b
OKS Olesno 2 – 1 Start Namysłów
SALTEX IV LIGA – Wiosna 2015/16 – 21. kolejka (26.03.2016 – g. 13:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 5 – 1 Olimpia Lewin Brzeski
Czarni Otmuchów 0 – 4 Po-Ra-Wie Większyce
LZS KS Starowice Dolne b 0 – 0 OKS Olesno
Start Namysłów 1 – 0 Sparta Paczków
LZS Kup b 2 – 3 Małapanew Ozimek s
Pogoń Prudnik 0 – 3 Polonia Głubczyce
Skalnik Gracze s 3 – 0 Śląsk Łubniany
KS Krasiejów b 2 – 0 MKS Gogolin b
Stal Brzeg 7 – 0 Tor Dobrzeń Wielki
SALTEX IV LIGA – Wiosna 2015/16 – 22. kolejka (02.04.2016 – g. 16:00)
OKS Olesno 2 – 2 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce 1 – 2 Stal Brzeg
Tor Dobrzeń Wielki 2 – 2 KS Krasiejów b
MKS Gogolin b 1 – 1 Skalnik Gracze s
Śląsk Łubniany 1 – 1 Pogoń Prudnik
Polonia Głubczyce 3 – 0 LZS Kup b
Małapanew Ozimek s 3 – 1 Start Namysłów
Sparta Paczków 0 – 2 LZS KS Starowice Dolne b
Olimpia Lewin Brzeski 1 – 3 Czarni Otmuchów
SALTEX IV LIGA – Wiosna 2015/16 – 23. kolejka (09.04.2016 – g. 16:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 0 – 1 Sparta Paczków
KS Krasiejów b 0 – 3 Po-Ra-Wie Większyce
Stal Brzeg 5 – 1 Czarni Otmuchów
OKS Olesno 3 – 0 Olimpia Lewin Brzeski
LZS KS Starowice Dolne b 0 – 2 Małapanew Ozimek s
Start Namysłów 1 – 2 Polonia Głubczyce
LZS Kup b 0 – 3 Śląsk Łubniany
Pogoń Prudnik 1 – 1 MKS Gogolin b
Skalnik Gracze s 3 – 3 Tor Dobrzeń Wielki
SALTEX IV LIGA – Wiosna 2015/16 – 24. kolejka (16.04.2016 – g. 16:00)
Małapanew Ozimek s 1 – 0 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce 1 – 3 Skalnik Gracze s
Tor Dobrzeń Wielki 1 – 1 Pogoń Prudnik
MKS Gogolin b 1 – 1 LZS Kup b
Śląsk Łubniany 0 – 0 Start Namysłów
Sparta Paczków 1 – 2 OKS Olesno
Olimpia Lewin Brzeski 0 – 3 Stal Brzeg
Czarni Otmuchów 0 – 6 KS Krasiejów b
Polonia Głubczyce 4 – 0 LZS KS Starowice Dolne b
SALTEX IV LIGA – Wiosna 2015/16 – 25. kolejka (23.04.2016 – g. 16:30)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 0 – 0 Polonia Głubczyce
Pogoń Prudnik 1 – 2 Po-Ra-Wie Większyce
Start Namysłów 1 – 0 MKS Gogolin b
Sparta Paczków 1 – 2 Olimpia Lewin Brzeski
OKS Olesno 1 – 0 Małapanew Ozimek s
LZS KS Starowice Dolne b 0 – 2 Śląsk Łubniany
LZS Kup b 2 – 1 Tor Dobrzeń Wielki
Skalnik Gracze s 4 – 2 Czarni Otmuchów
KS Krasiejów b 1 – 3 Stal Brzeg
SALTEX IV LIGA – Wiosna 2015/16 – 26. kolejka (30.04.2016 – g. 17:00)
Śląsk Łubniany 0 – 0 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce 3 – 0 LZS Kup b
Tor Dobrzeń Wielki 4 – 2 Start Namysłów
Olimpia Lewin Brzeski 0 – 2 KS Krasiejów b
Stal Brzeg 0 – 1 Skalnik Gracze s
Czarni Otmuchów 0 – 4 Pogoń Prudnik
MKS Gogolin b 0 – 2 LZS KS Starowice Dolne b
Polonia Głubczyce 3 – 1 OKS Olesno
Małapanew Ozimek s 2 – 0 Sparta Paczków
SALTEX IV LIGA – Wiosna 2015/16 – 27. kolejka (07.05.2016 – g 17:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 1 – 0 MKS Gogolin b
Po-Ra-Wie Większyce 0 – 2 Start Namysłów
LZS KS Starowice Dolne b 2 – 1 Tor Dobrzeń Wielki
Małapanew Ozimek s 1 – 0 Olimpia Lewin Brzeski
Sparta Paczków 2 – 3 Polonia Głubczyce
OKS Olesno 1 – 1 Śląsk Łubniany
LZS Kup b 3 – 0 Czarni Otmuchów
Pogoń Prudnik 0 – 3 Stal Brzeg
Skalnik Gracze 1 – 0 KS Krasiejów b
SALTEX IV LIGA – Wiosna 2015/16 – 28. kolejka (14.05.2016 – g 17:00)
Tor Dobrzeń Wielki 2 – 0 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce 1 – 4 LZS KS Starowice Dolne b
MKS Gogolin b 2 – 2 OKS Olesno
Olimpia Lewin Brzeski 1 – 3 Skalnik Gracze s
KS Krasiejów b 0 – 2 Pogoń Prudnik
Stal Brzeg 2 – 2 LZS Kup b
Czarni Otmuchów 1 – 2 Start Namysłów
Śląsk Łubniany 1 – 2 Sparta Paczków
Polonia Głubczyce 2 – 0 Małapanew Ozimek s
SALTEX IV LIGA – Wiosna 2015/16 – 29. kolejka (21.05.2015 – g 17:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 4 – 2 Po-Ra-Wie Większyce
LZS Kup b 0 – 5 KS Krasiejów b
Sparta Paczków 2 – 1 MKS Gogolin b
OKS Olesno 7 – 1 Tor Dobrzeń Wielki
Polonia Głubczyce 3 – 0 Olimpia Lewin Brzeski
Śląsk Łubniany 1 – 3 Małapanew Ozimek s
LZS KS Starowice Dolne b 8 – 0 Czarni Otmuchów
Start Namysłów 0 – 1 Stal Brzeg
Pogoń Prudnik 0 – 2 Skalnik Gracze s
SALTEX IV LIGA – Wiosna 2015/16 – 30. kolejka (25.05.2016 – g 18:00)
Czarni Otmuchów 1 – 4 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce 2 – 3 OKS Olesno
MKS Gogolin b 4 – 2 Małapanew Ozimek s
Śląsk Łubniany 1 – 3 Polonia Głubczyce
Tor Dobrzeń Wielki 2 – 2 Sparta Paczków
Stal Brzeg 3 – 1 LZS KS Starowice Dolne b
Skalnik Gracze 1 – 1 LZS Kup b
Olimpia Lewin Brzeski 0 – 1 Pogoń Prudnik
KS Krasiejów b 2 – 2 Start Namysłów
SALTEX IV LIGA – Wiosna 2015/16 – 31. kolejka (28.05.2016 – g 17:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 0 – 3 Stal Brzeg
Sparta Paczków 1 – 5 Po-Ra-Wie Większyce
Polonia Głubczyce 1 – 0 MKS Gogolin b
Małapanew Ozimek s 5 – 1 Tor Dobrzeń Wielki
LZS KS Starowice Dolne b 0 – 3 vo KS Krasiejów b
OKS Olesno 8 – 0 Czarni Otmuchów
Start Namysłów 0 – 1 Skalnik Gracze s
Śląsk Łubniany 4 – 1 Olimpia Lewin Brzeski
LZS Kup b 1 – 2 Pogoń Prudnik
SALTEX IV LIGA – Wiosna 2015/16 – 32. kolejka (04.06.2016 – g 17:00)
KS Krasiejów b 6 – 3 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce 3 – 2 Małapanew Ozimek s
MKS Gogolin b 0 – 1 Śląsk Łubniany
Tor Dobrzeń Wielki 4 – 0 Polonia Głubczyce
Czarni Otmuchów 0 – 1 Sparta Paczków
Stal Brzeg 3 – 1 OKS Olesno
Skalnik Gracze s 2 – 1 LZS KS Starowice Dolne b
Pogoń Prudnik 0 – 1 Start Namysłów
Olimpia Lewin Brzeski 0 – 0 LZS Kup b
SALTEX IV LIGA – Wiosna 2015/16 – 33. kolejka (08.06.2016 – g 18:00)
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 3 – 2 Skalnik Gracze s
Polonia Głubczyce 2 – 2 Po-Ra-Wie Większyce
MKS Gogolin b 2 – 0 Olimpia Lewin Brzeski
Śląsk Łubniany 0 – 1 Tor Dobrzeń Wielki
Małapanew Ozimek s 5 – 0 Czarni Otmuchów
Sparta Paczków 2 – 1 Stal Brzeg
OKS Olesno 2 – 2 KS Krasiejów b
LZS KS Starowice Dolne b 1 – 0 Pogoń Prudnik
Start Namysłów 2 – 2 LZS Kup b
SALTEX IV LIGA – Wiosna 2015/16 – 34. kolejka (11.06.2016 – g 17:00)
Pogoń Prudnik 0 – 2 CHEMIK Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce 2 – 1 Śląsk Łubniany
Tor Dobrzeń Wielki 1 – 0 MKS Gogolin b
Czarni Otmuchów 3 – 4 Polonia Głubczyce
Stal Brzeg 1 – 1 Małapanew Ozimek s
KS Krasiejów b 3 – 1 Sparta Paczków
Skalnik Gracze 1 – 4 OKS Olesno
LZS Kup b 0 – 2 LZS KS Starowice Dolne b
Olimpia Lewin Brzeski 1  – 3 Start Namysłów