Niesamowitego tempa nabrały rozgrywki młodzieżowe w naszym województwie. W ubiegłym tygodniu, nasze zespoły rozegrały aż pięć meczów w ramach Opolskich Lig: Juniorów Starszych, Juniorów Młodszych oraz Trampkarzy. Tabele oraz wyniki można śledzić klikając w odpowiednie banerki na naszej stronie.

 

W niedzielę 26 sierpnia weekendowe zmagania piłkarskie zakończyli podopieczni trenera Mateusza Sadyka czyli Juniorzy Młodsi.
Pomologia Prószków pokonała Chemika 2-0. Mecz odbył się w ramach 2 kolejki OLJM

 

 

W poniedziałek, 27 sierpnia w OLT podopieczni trenera Przemysława Węgra ulegli na własnym boisku Stali Brzeg 0-1. Była to 3 kolejka tych rozgrywek.

 

 

28 sierpnia we wtorek, w Opolskiej Lidze Juniorów Starszych odbył się pojedynek jednych z najlepszych drużyn tej ligi z poprzedniego sezonu.
W Prószkowie Pomologia pokonała Chemika 2-1. Przetrzebiony kontuzjami zespół trenera Pawła Służałka pojechał na to spotkanie „gołą jedenastką”, a honorowe trafienie uzyskał bramkarz Chemika Wojciech Trybuła…Wynik nie najgorszy zważywszy na okoliczności…

 

 

29 sierpnia, we środę, na boiska wybiegli ponownie Juniorzy Młodsi. W 3 kolejce OLJM Chemik pokonał Start Namysłów 2-1, choć do przerwy prowadzili namysłowianie. Bramki dla Chemika zdobyli: Dawid Zych oraz Sebastian Składny.

 

 

W piątek , w ramach 4 kolejki Opolskiej Ligi Trampkarzy Chemicy ulegli MKS-owi Kluczbork 0-2…

 

 

 

Choć przyznać to trzeba z goryczą, nasze młodzieżowe „eksportowe zespoły” nie wiodą póki co przodującej roli w najwyższych ligach opolszczyzny.

 

W OLJ – Chemicy po 3 kolejkach zajmują miejsce w środku stawki – ( 4 miejsce na 8 zespołów )
W OLJM – sytuacja jest bliźniacza. Po 3 kolejkach Chemik zajmuje 4 miejsce w 8 zespołowej lidze.
W OLT – trampkarze mają się najgorzej. Na osiem zespołów podopieczni trenera Węgra po 4 kolejkach zajmują przedostanie – 7 miejsce.

 

 

Już w poniedziałek do rozgrywek przystąpią Młodzicy. Chemik I trenuje Witosław Iwanejko, Chemik II – Rafał Bokwa.

 

 

Dużo lepsze wiadomości dochodzą do nas z obozu najmłodszych piłkarzy w naszym klubie. Orlicy i młodsi biorą udział w letnich turniejach z mocną osadą i tam uzyskują bardzo dobre wyniki. Zdarzają się mecze gdzie Chemik pokonał np. Wisłę Kraków, a to przyznać trzeba jest już sporym osiągnięciem.
Wszystkie gry – wyniki naszych najmłodszych zawodników, możecie śledzić na naszym fan pagu na FB.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.