Zwycięstwem 3:1 zakończył się ligowy mecz młodzików Chemika Kędzierzyn-Koźle z drużyną RTS Odra Kędzierzyn-Koźle. Mecz był ciekawy, bardzo emocjonujący, w którym nie zabrakło ostrych starć i walki na pograniczu gry faul, ale ostatecznie padł wynik korzystny dla zespołu Chemika. Gratulujemy !!

W I połowie korzystniej prezentowała się drużyna Odry Koźle, ale bez efektów w postaci strzelonego gola. W ostatniej akcji I połowy bramkę zdobywa jednak Chemik ( po ładnej główce A.Rakowskiego z rzutu rożnego- wrzucał D.Łeśko) i to Chemicy prowadzą do przerwy.

II połowa meczu to już bardziej odważna gra Chemików i częściej stwarzane sytuacje bramkowe.Niestety przy biernej postawie obrońców tracimy gola na 1:1 i jest remis w meczu.Kolejny stały fragment gry dla Chemików i ponownie celny strzał głową A.Rakowskiego i jest 2:1.Końcówka meczu to dominacja drużyny Chemika, strzelona bramka na 3:1 przez D.Klicha i taniec zwycięstwa młodzików Chemika po wygranym meczu derbowym.

Skład Chemika: Tobiasz Nikula – Paweł Brendecki, Sebastian Dronia, Marcel Patraś, Paweł Wikarek, Przemek China, Daniel Łeśko, Daniel Klich, Fabian Szmidt, Adam Rakowski, Patryk Mateja, Jacek Asman, Mateusz Muras, Wojtek Zych.

W poniedziałek mecz na Kuźniczkach o godz.18.00 z Victorią Żyrowa.